Backend PHP vývojář pro globální SaaS startup

Představ si, že nastoupíš někam, kde se můžeš svobodně rozhodovat, jakým způsobem vyřešíš projekt od začátku až do konce. Od analýzy, návrhu, přes řešení až k údržbě a monitoringu. Snažíme se používat nejnovější technologie a pokud budeš mít zájem, můžeš si je vyzkoušet a klidně i nasadit do kubernetes. Budeš mít příležitosti pracovat na řadě zajímavých projektů a podílet se na růstu a rozvoji našeho produktu. Zní to pro tebe nereálně? V Reserviu je to skutečností.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Ahoj,

Reservio jsme spustili  a Fanda v roce 2013, abychom už nemuseli nikam volat. Od té doby si našeho digitálního asistenta oblíbilo více než 300 tisíc byznysů, kterým pomáháme s jejich správou. Podnikatelé a jejich zaměstnanci se tak mohou soustředit jen na to nejdůležitější – na své zákazníky.

Reservio tvoří SaaS službu, která zjednodušuje plánování rezervací malým a středním podnikům. Díky snadnému ovládání je náš digitální asistent vhodný pro kohokoliv, bez ohledu na věk, technické znalosti nebo hendikep.

Aktuálně náš rezervační systém funguje ve 12 jazycích a ve více než 130 zemích světa. Měsíčně si přes něj zákazníci zarezervují milion různých služeb v oblastech krásy, zdraví, sportu nebo i vzdělávání. Za celou dobu jeho fungování se přes Reservio zarezervovalo více než 60 milionů lidí.

O tobě

Jsi nadšený junior/medior/senior a hledáš příležitost, kde můžeš uplatnit své dovednosti a profesně se dále rozvíjet? Už od prvního dne budeš pracovat na světovém produktu a ovlivníš tak nejen jeho růst, ale i úspěch všech podnikatelů, kteří náš rezervační systém dennodenně používají.

 Co umíš?

  • Programovat v PHP 8 a ovládáš už nějaký ten PHP framework.
  • Zvládneš navrhnout databázové schéma pro MySQL.
  • Psát ke svém kódu testy.
  • Spravovat svoji práci pomocí Gitu.
  • Efektivně komunikovat v češtině a angličtině.

Jaká bude tvá náplň práce?

Staneš se součástí produktového týmu a zapojíš se do procesu vývoje nových funkcí Reservia na backendu. Budeš úzce spolupracovat s produkťákem, frontenďáky, ostatními backenďáky a společně budete ladit jak požadavky, tak technickou realizaci.

 Proč do toho jít?

  • Budeš pracovat jen na jednom projektu, který má ale obrovský smysl – naše služba zjednodušuje život lidem po celém světě.
  • Nejsme korporát a tvé slovo i názor u nás budou mít hodnotu.
  • Vyzkoušíš si nové nástroje a technologie.
  • Získáš velký prostor pro profesní i osobní růst.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

S čím se u nás setkáš?

  • Naše backendy píšeme v PHP 8. Návrh aplikace nám ulehčuje hexagonální a event driven architektura.
  • Jako databáze používáme MySQL, ElasticSearch, Redis a na asynchronní zpracování používáme RabbitMQ.
  • Razíme princip API first design. U nás je to GraphQL, ale využíváme i REST.
  • Na frontendu máme webové i nativní aplikace v Reactu, které s tímto API komunikují.
  • Napsaný kód pokrýváme unit a integračními testy a nakonec vše kontroluje PHPStan.
  • Poctivě logujeme a monitorujeme, takže víme, jak se naše aplikace chovají na produkci.
  • Máme vyladěnou CI/CD pipeline, která nám umožňuje pohodlně releasovat klidně i několikrát denně. A pokud by se i přes všechny ty testy stalo, že něco rozbijeme, můžeme do pár vteřin udělat rollback.
  • Infrastruktura běží plně v cloudu na Kubernetes.
  • Pro organizaci práce používáme Confluence a Jiru.

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás budete pracovat na projektech, které mají smysl. Vaši práci uvidí miliony lidí po celém světě. Nebudete mít šanci zakrnět, stále zkoušíme nové technologie, postupy a nástroje tak, aby nám co nejvíc ušetřily práci a nedělali jsme věci zbytečně.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Brno
Termín nástupu 01.06.2023