BE Developer/Data Engineer

Hledáme BE Developera/Data Engineera do oddělení digitalizace, který pomůže přední evropské firmě v oboru stavebních materiálů. Staňte se součástí silného mezinárodního týmu, který se zhostí velké technické výzvy a přispěje k ambiciózním cílům společnosti v oblasti digitalizace a udržitelnosti.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Klíčové dovednosti:
Schopnost psát čistý kód a být ve své práci příkladem ostatním
Prosazovat konzistentnost a osvědčené postupy v kódu a architektuře
Trénink ostatních vývojářů, podpora jejich jedinečnosti a růstu
Obsáhnutí široké škály úkolů od agregace dat, definice schématu databáze až po implementaci API a ETL
Spolupráce se všemi zúčastněnými stranami
Komunikace i složitých záležitostí jasným, stručným a konzistentním způsobem technickému i netechnickému publiku
Převádění abstraktních požadavků a cílů na jednodušší a proveditelné kroky
Mapování obchodních procesů na datové modely a/nebo algoritmy
Proaktivita, vytrvalost a dychtivost poskytnout skvělé řešení problému

Požadavky:
Track record psaných produkčních backend systémů v C# a .NET Core (nejnovější verze)
Čisté kódování (SOLID, YAGNI, ...)
Znalosti algoritmů a datových struktur a prokazatelná schopnost jejich aplikace
Vášeň pro hledání jednoduchých řešení složitých problémů
Praktické zkušenosti s Azure Data Factory, Power Automate, Azure Functions, REST Apis, Dataverse, Dynamics 365 (ODATA API)
Zkušenosti s frameworky v Pythonu/PySpark (Databricks, Synapse nebo Microsoft Fabric)
Zkušenosti s Kafkou
Zkušenosti se současnými postupy a technologiemi mikroservisní architektury (např. CI/CD, automatizované E2E testování, TDD, DDD, Docker, gRPC, Postgres, databáze časových řad, ...)
Vysokoškolský titul z IT nebo srovnatelné vzdělání. PHD ve vědeckém, matematickém nebo inženýrském oboru je výhodou
Aktivní profil GitHub je vítán
Velmi dobrá znalost anglického jazyka

Výhodou:
Zkušenosti v Data Science s Pythonem
Zkušenosti a nadšení pro technologie Web3, jako je blockchain, smart contracts, NFT

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

.NET developer Specialista Data (BI, DWH, BigData)

Základní dovednosti

AJ .NET Core c# Azure Data Factory Azure Functions REST Apis Dataverse Dynamics 365 Power Automate Python/ PySpark Kafka Microservices architecture

Výhodou

NJ Data Science v Pythonu Web3

Softskills

Zodpovědnost Spolehlivost Samostatnost Komunikativnost Týmový hráč Schopnost pracovat v mezinárodním týmu na dálku Analytické schopnosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost full remote spolupráce
  • Férové a otevřené jednání
  • Školení, vzdělávání a další rozvoj
  • Osobní přístup a otevřené dveře k vedení
  • Pravidelná neformální setkání s dobrým jídlem a pití
  • Výjimečně krátká splatnost faktur (10 dnů)

Proč si vybrat tuto nabídku

Stanete se součástí firmy, kde sdílejí společné vize a hodnoty a vzájemně se podporují. Razí cestu respektu vůči talentu a možnost využívat své silné stránky každý den. Vyznávají lidské morální hodnoty, které jsou o etickém chování se k sobě, bez ohledu k hierarchii firmy. Tyto zkušenosti má se společností už spousta dříve umístěných odborníků, kteří si stále své místo nemohou více vynachválit.

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha 5 (Full remote)