⋙JUNIOR DATA ANALYST/DATA SCIENCE – různorodé projekty⋘

Pro našeho klienta, mezinárodní technologickou společnost, aktuálně obsazujeme několik pozic v oblasti datové analýzy. Máš za sebou už konkrétní zkušenosti třeba i v rámci studia a chceš si rozšířit své skills v jedné z TOP firem? Dej nám o sobě vědět! Nabídneme ti skvělou příležitost, jak se toho hodně naučit, případně posunout své zkušenosti na další level.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co můžeš očekávat?

  • Ve spolupráci se seniorním kolegou budeš pracovat na klientských projektech zaměřených na zavádění nových technologií
  • Na těchto projektech budeš vizualizovat a interpretovat data, tvořit dashboardy a reporty
  • Budeš spolupracovat s týmem vývojářů
  • Dle svých zkušeností budeš také komunikovat přímo s klienty, přebírat zadání a představovat řešení

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista Data (BI, DWH, BigData) Specialista ML/AI

Základní dovednosti

PowerBI Tableau SQL Python

Výhodou

Cloud

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Proč si vybrat tuto nabídku

• Téměř neomezené možnosti vzdělávání (odborné kurzy hrazené zaměstnavatelem) • Možnosti získání mezinárodních certifikací • Podpora zkušených kolegů a manažerů • Práci na různorodých projektech (lokální i mezinárodní), což pro tebe znamená získání širokého záběru zkušeností • Možnost home office (hybridní režim) • Balíček firemních benefitů

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha