Network security specialist

Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. logo

Pojď s námi zdokonalovat IT bezpečnost! Zapoj se s námi do světa bezpečnosti sítí a další směřování je na Tobě. Pomůžeme se Ti dostat na pozici security architekta sítí či do oblasti, která Tě bude zajímat.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Tvým úkolem bude:

  • 35 % pracovní doby - implementace bezpečnostních síťových řešení (Firewall, Web appli-cation Firewall, Data Loss Prevention).
  • 65 % pracovní doby – support síťových řešení.
  • Pracovat budeš převážně s produkty od Check Point, F5, Forcepoint.
  • Pomoc při přípravě nabídek.

Co od Tebe očekáváme?

  • Čím lepší znalost sítí, tím lépe ????.
  • Zkušenost s implementací a supportem bezpečnostních síťových řešení výhodou (Check Point, F5, Forcepoint, Fortinet, Palo Alto, Sophos aj.).
  • Získané certifikace jako je CCNA Cisco.
  • Znalost správy systémů Linux.
  • Využívání admin. nástrojů (SSH, tcpdump, Wireshark aj.).
  • Orientace v oboru informační bezpečnosti.
  • Ovládání technické AJ (B1/B2).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Specialista IT Securita

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

V AEC Ti nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím, příspěvek na stravování, Multisport karta, referral program, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu.
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Možnost školení, interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj).
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno