Front-end web developer - chat/ video / audio

Jsme menší firma MMG Corporation, která aktuálně pracuje v oboru Affiliate marketingu a webové monetizace. Máme ambice se stát platební institucí. Hledáme pro sesterskou společnost - provozovatele webových stránek. V odpovědi prosím zejména pošli: - zda splňuješ požadované - znalost angličtiny na komunikativní úrovni - pokročilý, - svou představu o ManDay sazbě, - CV v anglickém jazyce.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
65 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Náplň Tvojí práce bude vývoj a údržba webových aplikací společností ze skupiny dle interních požadavků.

Pozice je vhodná pro člověka, který dostane zadání a je schopen samostatně o práci uvažovat.

Musíš být schopen pracovat disciplinovaně, plnit termíny.

Když něco nejde, musíš se včas zeptat nadřízeného. Není ostuda se zeptat, ostuda je se zaseknout a marnit čas hledáním již vymyšleného/vyřešeného.

Konkrétně budeš vyvíjet progrqmy video / audio / chat messenger se spoustou interaktivity a funkcí pro komunikaci mezi skupinami lidí.

Kromě toho musíme spustit další živé webové interaktivní komunikativní/ audio/ video projekty.

Klíčové hodnoty jsou pro nás otevřenost, férovost, pracovitost a umět se správně ptát

 Jsme malá firma, naše firemní struktura je plochá - jednatelé=nadřízení, ostatní z týmu jsou na stejné úrovni, Tvým šéfem bude jeden z jednatelů.

Máme vlasní testovací prostředí, frameworky samozřejmě používáme.

Většinou budeš pracovat na nových věcech, odhadem tak 80/20.

Do práce jezdit nemusíš, pracujeme na home office a vzdáleně. Standardní doba práce je v průměru 8h denně.

Respektujeme flexibilní pracovní dobu, tj. jsi v určitý čas dostupný pro šéfa i kolegy (9-14h), ale zbylý čas práce si můžeš organizovat sám.

Podstatné je plnit zadané úkoly, v kvalitě a v zadaném termínu. Zbytek je vždy o dohodě.

Nemáme standardní kanceláře. Máme sídlo, kde se dá sejít, diskutovat. Případně se můžeme sejít kdekoliv, jsme flexibilní. Standard naší komunikace je ale video call, telefon, chat atp. Jak s šéfem, tak napříč týmem.

Minimální doba kontraktu: jeden rok s možností opakovaného prodloužení.

Výše odměny dle dohody podle zkušeností a praktickém otestování.  Měsíčně výkaz práce odpracovaných hodin, následně fakturace.

Pokud jsme Tě zaujali, ozvi se. Rádi se sejdeme, rádi probereme možnosti spolupráce. Budeme se těšit!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Vue.js developer Web/kodér

Základní dovednosti

HTML CSS Javascript VueJS

Výhodou

PHP Lavarel Jquery

Softskills

komunikativní férový otevřený

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Ohledně benefitů vše probereme osobně.  Máme v tomto směru individuální přístup.

Každopádně jsme féroví, držíme slovo.

Majitelé si zaměstnanců váží a dokážou pomoci i v mimopracovních věcech.

Proč si vybrat tuto nabídku

Náš tým je přátelský a vstřícný. Kolegové se rádi podělí o své technické know-how a nabídnou pomoc při řešení. U nás si pravidelně povídáme a diskutujeme o technických aspektech naší práce za účelem získání zajímavých poznatků, vzájemného se obohacení o praktické zkušenosti. Vše s cílem se posouvat na vyšší úroveň coby IT profesionál. Pracovat pro nás znamená mít jistou a stabilní práci. A také velice solidní a slušné jednání. Pokud hledáš respekt majitelů za svou kvalitně odváděnou práci, jsi pro nás ten pravý uchazeč.

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 65 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Homeoffice