JavaScript (React/Vue.js) Vývojář/ka

Umíš navrhnout a napsat webovou aplikaci? Máš rád/a zajímavé projekty s přesahem do startupů? Potom hledáme přesně Tebe! V současnou chvíli hledáme posilu, která bude mimo zakázkový vývoj pracovat i na našem interním projektu, který už nějakou chvíli vyvíjíme a potřebujeme dalšího vývojáře.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Budeš pracovat na zajímavých aplikacích pro klienty, ale i na našich vlastních interních projektech.

Jako organizace si zakládáme na příjemné atmosféře a týmové práci. Věříme, že v lepším prostředí se lépe pracuje a všichni odvedou mnohem lepší práci. Proto si dáváme záležet na tom, koho do svého týmu vybereme, aby do něj zapadnul a mohl spokojeně fungovat.

Požadujeme znalost:

  • React/Vue.js
  • Verzování pomocí GIT
  • Práci s REST API

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer Vue.js developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to nabízíme?

  • Odpovídající plat
  • Dobrou kávu a vždy něco k zakousnutí
  • Mobilní tarif s neomezenými daty
  • Případný potřebný hardware ti zařídíme
  • Možnost se učit, zlepšovat a rozvíjet své nápady
  • Multisport kartu
  • Workshopy a další vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Částečný home office (primárně pracujeme z kanceláře, ale nebráníme se částečnému home office)
  • Navíc jsou všichni kolegové zapálení do své práce a celkově do technologií

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Startup
Místo pracoviště Lazarská, Praha 2