Front-End Developer

Hledáš zajímavou výzvu v oblasti vývoje na Front-Endu? Chceš se zaměřit na vývoj ve Vue.js/React? Pokud je pro Tebe zajímavé téma digitalizace a hledáš práci v menším rodinném prostředí, kde si lidi pomáhají a táhnou za jeden provaz, může být toto šance pro Tebe !

  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jaká bude náplň práce:
  • Vývoj aplikací našich produktů ve Vue.js
  • Návrh, implementace a testování nových funkcí pro velké společnosti
  • Aktivní spolupráce v menším produktovém týmu
  • Pokud máš zkušenosti, je zde šance vést menší tým lidí

Co u Tebe oceníme:
  • Zkušenost s Vue.js/React na obdobné pozici
  • Jazyky Typescript a Javascript Ti nejsou cizí
  • Domluvíš se AJ - část zákazníků máme i ze zahraničí
  • Otevřenost, upřímnost a týmového ducha

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Vue.js developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti za to nabídneme:
  • Možnost práce ve stabilní rodinné společnosti, která není nováčkem na trhu
  • Práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologiích – snažíme se jít s dobou
  • Časovou flexibilitu a možnost práce s domova
  • Fajn kolektiv – umíme se bavit a odpočívat
  • Balíček benefitů: 5 týdnů dovolené, sickdays, kafetérie, notebook, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení a mnoho dalšího

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště praha
Termín nástupu 03.11.2023