FULL STACK DEVELOPER

Jsi vývojář, který má přehled v nových technologií, které bys rád použil na projektu? Už tě nebaví pracovat jen na základě definovaného zadání, ale chceš mít možnost do toho zadání zasáhnout? Pomoz nám vyvinutou jedinečný produkt FEN, který usnadňuje přístup dodavatelů k veřejným zakázkám a přináší zadavatelům více nabídek. Budujeme zcela nový tým, od kterého očekáváme návrh a vývoj nového řešení.

  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co tě u nás čeká?

  • Návrh technické architektury a vyběr vhodné technologie.
  • Rozvoj tvých vývojářský zkušeností.
  • Vedení týmu vývojářů, pokud o to stojíš.

Co od tebe čekáme?

  • Znalosti a zkušenosti s vývojem nejen webových aplikací (PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Python a SQL).
  • Znalost React a mikrokomponentní architektury - budeme rádi, ale není to něco, na čem bychom trvali.
  • Kreativitu a chuť hledat nová řešení.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

PHP HTML5 CSS3 JavaScript Python SQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co by se ti u nás mohlo líbit?

  • Mít možnost dát do produktu kus ze sebe.
  • Mít nad sebou manažera respektujícího work life balance.
  • Příjemné kanceláře v M-Paláci s výhledem na Špilberk.
  • Stabilita a zázemí renomované společnosti QCM.
  • Práce na řešeních, které využívá více jak 40% trhu.
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny Sick Days a stravenky

Proč si vybrat tuto nabídku

QCM Jsme přední poskytovatel nadstandardních služeb v tvorbě a implementaci systémů pro elektronizaci nákupních procesů ve státní správě a webová řešení. Při své práci se snažíme nejprve naslouchat a porozumět přáním zákazníka, jedině tak dokážeme vytvořit komplexní řešení na míru. NÁŠ NEJNOVĚJŠÍ PROJEKT FEN FEN je komunikační platforma pro veřejné zakázky. Slouží jako koncentrátor zakázek od jednotlivých zadavatelů a prezentuje je v jednotném rozhraní pro dodavatele. FEN usnadňuje přístup dodavatelů k zakázkám a přináší zadavatelům více nabídek. Zadavatelé nejsou nuceni měnit své zaběhnuté postupy a mohou využívat svá stávající řešení. Technologie, se kterými se na projektu setkáš: - PHP 7, framework Symfony - React / Angular - Neo4j - HTML5, CSS3, JavaScript - Rest API - PostgreSQL - Enterprise Architect - GitLab - Easy Project Technologie, po kterých pokukujeme: - Amazon Cognito - Form.io - Docker - Camunda

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno