PHP/HTML programátor

Společnost Setos spol. s. r. o., www.setos.cz , je významný specializovaný distributor působící na českém trhu již od roku 1992. Setos je lídrem v oblasti distribuce a prodeje mobilních telefonů, příslušenství, fototechniky a navigací s 21% podílem na trhu mobilních telefonů. V rámci velkoobchodních aktivit společnost dodává nejvýznamnějším retailovým a e-tailovým firmám a dalším obchodním partnerům v ČR a na Slovensku, přičemž obrat společnosti již několik let přesahuje 2 miliardy korun.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do přátelského týmu IT. Interní vývoj webových aplikací (help desk, soutěže apod.). Možnost zkráceného úvazku.

Co vás čeká?

  • programování v PHP + databáze MySQL a MS SQL (40 % práce)

  • kódování HTML + CSS3 (preprocesor Sass)+ javascript (jQuery) (40 % práce)

  • práce s Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe XD

  • verzování a deploy přes Git

  • základní administrace webových serverů

  • správa domén na FORPSI.cz

  • správa uživatelských účtů v AD

  • uživatelská podpora (interních uživatelů)

Co vám můžeme nabídnout?

  • zajímavou pracovní příležitost s možností seberealizace a profesního růstu

  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • možnost zkráceného úvazku

  • možnost práce při studiu, přizpůsobení času práce, částečná práce z domova

  • zázemí stabilní české společnosti SETOS spol. s r. o. s 25letou historií

  • zajímavou, různorodou práci v přátelském kolektivu týmu IT kolegů

  • podporu nadřízeného a kolegů

  • služební mobilní telefon a notebook

  • kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

  • pravidelnou výuku angličtiny na pracovišti

  • výhodné volání i pro rodinné příslušníky

  • možnost nákupu firemních produktů za výhodnou cenu a na splátky bez navýšení

  • odborná vzdělávací školení

  • firemní akce

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít?

  • znalost PHP

  • znalost jazyka T-SQL (MySQL, MSSQL)

  • znalost HTML

  • pasivní znalost angličtiny (terminologie v IT)

  • samostatnost a chuť učit se novým věcem

  • analytické myšlení

  • aktivní přístup, týmového ducha

  • spolehlivost

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Senior

Pozice

PHP developer Web admin

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

flexibilní začátek/konec pracovní doby

možnost zkráceného úvazku

možnost práce při studiu, přizpůsobení času práce, částečná práce z domova

zázemí stabilní české společnosti SETOS spol. s r. o. s 25letou historií

zajímavá, různorodá práce v přátelském kolektivu týmu IT kolegů

podpora nadřízeného a kolegů

služební mobilní telefon a notebook

karta Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

pravidelná výuka angličtiny na pracovišti

výhodné volání i pro rodinné příslušníky

možnost nákupu firemních produktů za výhodnou cenu a na splátky bez navýšení

odborná vzdělávací školení

firemní akce

Proč si vybrat tuto nabídku

Přátelské prostředí, volná organizace práce, možnost inovací

Informace o pozici

Mzda 40 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště K Bílému vrchu 2978/5, Praha 9