Jira Application Engineer

Do našeho interního IT týmu v Praze hledáme zkušeného kolegu. Na pozici Aplikačního inženýra pro Jira se stanete součástí lokálního týmu. Naši kolegové se specializují na L1/L2 podporu, správu serverů, access management, cybersecurity a další oblasti. Vaší hlavní zodpovědností bude kompletní správa aplikačního serveru Jira a podpora projektových manažerů.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co Vás v roli Jira Application Engineer čeká

  • správa systému Jira a aktivní podpora PM při používání, úpravách a nastavování projektů v systému
  • řešení problémů a spolupráce na optimalizaci systému JIRA (úprava workflow a další činnosti)
  • spolupráce s členy IT týmu při správě serverů Windows, Active Directory, MS produktů, databází a například Azure Cloud
  • ujmutí se role hlavní spojky mezi IT oddělením a uživateli systému Jira (projektoví manažeři a další)
  • budování know-how v oblasti hlavní specializace v našem týmu

Na této pozici využijtete

  • předchozí zkušenosti se správou systému Jira a znalost terminologie projektového řízení pro orientaci v aplikaci a efektivní komunikaci s projektovými manažery
  • předchozí zkušenosti v oblasti  L1/L2  podpory uživatelů, administrací serverů/databází/aplikací
  • znalost serverů Windows, Active Directory, aplikačních serverů, databází, produktů MS a dalších
  • znalost prostředí Azure Cloud je výhodou (plánovaný přechod do cloud prostředí)
  • pokročilou znalost angličtiny pro bezproblémovou komunikaci v mezinárodním prostředí a plynulou češtinu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Admin aplikačních serverů

Základní dovednosti

Jira Application Server Windows Server Administration Application Support

Výhodou

Azure Cloud

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • můžete se těšit na dlouhodobou spolupráci na HPP
  • příjemné pracovní prostředí v moderní kanceláři a stabilní zázemí jedné z největších společností na vývoj softwaru v rámci EU na Praze 8 - Palmovce
  • prostor pro samostatnou práci s možností realizace vlastních nápadů a příležitostmi se stále učit nové věci a přístupy
  • možnosti zdokonalit se v jazykových dovednostech v rámci kurzů (AJ/NJ/ES)
  • kvalitní podporu ve svém rozvoji díky bohaté nabídce interních a externích školení
  • nabízíme ti další benefity jako jsou příspěvek na životní a penzijní připojištění, MultiSport kartu, sick days, spoustu firemních akcí, dobrou kávu a občerstvení na pracovišti (Praha, či Brno), možnost práce z částečného home office a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha