Solution Architect (IdM)

Hledáme vhodného kolegu, ze kterého by byli nadšení naši dlouholetí i noví klienti. Nechceme jen někoho, kdo bude celý den mlčky zírat do obrazovky. Potřebujeme člověka, kterého nevyděsí schůzka s klientem a sebevědomě na ní odprezentuje své kvality a posbírá všechny potřebné informace.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Potkáváme se i v oblasti technických znalostí?

Toužíme po někom, kdo:

>> Rozumí systémové architektuře a rád přichází věcem na kloub. Práce pro nás se podobá objevování podmořského světa - ponoříš se do hloubky problému, abys našel jeho skryté řešení.

>> Přátelí se s následujícími technologiemi (s některými víc, u některých nám postačí pouze okrajová znalost):

  • vývoj  - Java SE, EE, Spring, Groovy a příbuzné technologie
  • popis datové struktury – XML, JSON, YAML
  • webové služby – REST, SOAP
  • relační databáze - MySQL, PostgreSQL, Oracle
  • adresářové služby - LDAP, Active Directory
  • reporting – JasperReports
  • bezpečnost – PKI, AES, Oauth
  • operační systémy - Linux, Windows
  • verzování - Git

>> Má chuť naučit se něco nového a zajímavého z oblasti bezpečnosti IT. S nAMI můžeš nahlédnout do světa Identity Managementu (www.identity-management.cz) a stát se odborníkem třeba na (náš oblíbený) open source produkt midPoint!

>> Pokud by se navíc orientoval v oblasti IT bezpečnosti a měl dokonce zkušenosti s nějakým IdM nástrojem, byli bychom štěstím bez sebe. Ovšem pokud ne, rozhodně to není překážkou zaslání životopisu, vše potřebné rádi doučíme :-)

Jakou práci vám nabízíme?

Naší specialitou je oblast řízení životního cyklu identit v IT systémech. Díky nám mají v uživatelských účtech pořádek společnosti jako ČEZ, Raiffeisenbank, Vodafone, Česká pošta, Avast, Česká televize a další. Vybudovali jsme si nejširší realizační tým na poli Identity Managementu a ovládáme hned několik různých nástrojů - komerční i open source. Kombinujeme programování v Javě se znalostí produktu. Každý náš projekt je unikátní ve své velikosti, složitosti a míře přizpůsobení vybraného řešení.

Abychom si to shrnuli, náš nový parťák se bude angažovat v návrzích a realizaci řešení, odhadech pracností, stejně jako v komunikaci s klientem a menším týmem u nás ve firmě. A rovněž bude mít příležitost sledovat novinky v oboru, tudíž může mít jistotu, že jeho profesní rozvoj bude stát za to.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Architekt Java developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Skutečné dovednosti, potenciál a dobrá povaha je pro nás víc než nabušený životopis.

Můžeme nabídnout příjemné prostředí a přátelský kolektiv plný chytrých lidí a pozitivní energie. Podnikáme řadu zajímavých akcí, chodíme spolu na obědy a občas se po práci odreagujeme třeba ve fitku. Často také podnikáme zajímavá dobrodružství ve formě výletů či kulturních akcí.

A k tomu máme spoustu dalších benefitů:

  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • týden dovolené navíc
  • individuální lekce angličtiny s rodilým mluvčím
  • multisportku
  • sdílené volnočasové zařízení v budově – kulečník, fotbálek apod.
  • parkování pro kola a zázemí pro sportovce v budově
  • a nebo třeba 3D tiskárnu

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Pernerova 697/35, Praha