Technologický architekt HW systémů

Do týmu Romana Vrby hledáme novou posilu na pozici Technického analytika pro služby v oblasti IT outsourcingu u našich klíčových zákazníků (enterprise sektor, případně organizace ve státní a veřejné sféře). Ideální je zkušenost přímo s dodávkou těchto služeb, základem je znalost jejich fungování. Máte zkušenosti s tvorbou technické dokumentace? Jsou vaším zájmem kamerové systémy, orientujete se v pokladních systémech a jiných technických zařízeních? Dejte nám o sobě vědět.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude vaším úkolem:

  • Zodpovědnost za řízení a realizaci zakázek v oblasti outsourcingu ICT služeb po technické stránce.
  • Tvorba technické dokumentace a předávání zkušeností dále do týmu techniků a řešitelů.
  • Analýza v Problem Managementu (diagnostika problému, volba vhodného řešení, dokumentace řešení problémů zákazníka, …).
  • Vedení/účast na technických workshopech u zákazníků.
  • Komunikace domluvených postupů na projektu interně do AUTOCONTu.
  • Komunikace se zákazníky a realizačním týmem.
  • Rozvoj dlouhodobých podpůrných služeb zákazníkům.

Jaké požadavky byste měl/a splňovat:

  • Znalosti síťového prostředí TCP/IP.
  • Znalosti operačních systému Windows 7/10.
  • Základní dovednosti použití příkazové řádky v OS Windows + Powershell, schopnost vytvářet jednoduché scripty.
  • Znalosti zabezpečení Windows, GPO, OS Deploymentu, ..-výhodou.
  • Zkušenost se zakázkami na setu středních a velkých zákazníků z komerčního i státního segmentu - výhodou.
  • Cisco + Cisco Meraki - výhodou.
  • Přehled v oblasti kamerových systému, pokladních systémů - výhodou.
  • Všestrannost, všeobecný rozhled v oblasti IS/IT, včetně nejnovějších technologií a sledování novinek ve svěřených oblastech standardních i speciálních počítačových systémů.
  • Komunikativní znalost AJ (občasná komunikace s vendory).
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.

Termín nástupu a podmínky:

  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Preferujeme uchazeče/uchazečku z Prahy, ale lze i z jiné části ČR, pokud dotyčný/á akceptuje dojíždění do Prahy, dle potřeb.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Architekt IT konzultant

Základní dovednosti

tcp/ip windows 7/10

Výhodou

cisco-meraki cisco

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost práce na home office
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek 1000,-/měsíc do cafeterie po zkušební době
  • Notebook, mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Penzijní připojištění
  • Firemní sportovní a společenské akce aj.

Proč si vybrat tuto nabídku

Stabilní zázemí IT skupiny AUTOCONT. Dodávky komplexních outsourcingových řešení pro zajímavé klienty ze segmentu enterprise. Profesionální tým - divize o velikosti cca 150 lidí na území celé ČR. Nabízíme rozvoj technologických dovedností. Příjemné a moderní prostory na Vinohradské 230, Praha 10.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Vinohradská 1511/230, Praha