Systémový specialista - konzultant

Homeoffice HPP
AUTOCONT a.s. Pražská 2239/16, 370 04 České Budějovice. Navrhni si plat
Infrastrukturní tým pod vedením Jaroslava Kolmana hledá novou posilu na pozici Systémového specialisty - konzultanta, který se bude starat o design architektury, implementaci a správu vč. troubleshootingu serverových technologií a síťových prvků. Vaší náplní bude rozvoj IT zákazníka ve spolupráci s týmem dalších specialistů.

Co bude vaším úkolem?

  • Design architektury a implementace technologií Microsoft – on-premise (Hyper-V, Windows Server 2019, Exchange, SQL) i online (Microsoft 365).
  • Návrhy řešení na virtualizačních platformách (Hyper-V / VMware).
  • Podpůrné a bezpečnostní technologie – zálohování, antiviry apod.
  • Instalace a konfigurace síťových a komunikačních technologií - switche, firewally.
  • Údržba dokumentace implementovaných systémů.
  • Komunikace se zákazníky v rámci návrhů i řešení.

Jaké požadavky byste měl/a pro tuto roli splňovat?

  • Pokročilé praktické zkušenosti s některými z uvedených technologií Microsoft on-premise (Hyper-V, Windows Server 2019, Exchange, SQL) i online (Microsoft 365).
  • Dobrá znalost sítí TCP/IP.
  • ŘP sk. B – aktivní řidič podmínkou.
  • Certifikace Microsoft či jiných výrobců HW/SW výhodou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou.

Co je potřeba

Výhodou

Konfiguraci diskových polí SW i HW
Implementaci hyperkonvergované infrastruktury
Migraci on-premisových řešení do cloudu
Administraci on-line MS služeb (M365)
SAN i NAS
Kyber bezpečnost
  • Úroveň
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání
    VŠ student
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní

Jaké jsou benefity?

  • Jsme stabilní a úspěšná největší česká IT firma.
  • Budete mít přístup k nejnovějším informačním technologiím - stavíme svá řešení na produktech ověřených světových výrobců HPE, Dell, Fortinet, Microsoft, VMware a dalších.
  • Budeme podporovat i další stránky rozvoje vaší osobnosti – soft skills školení, školení odborných dovedností a získávání certifikací.
  • Flexibilita při organizaci práce a osobního života, home office.
  • Služební vůz s možností využití i k soukromým účelům - po zkušební době.
  • 5 týdnů dovolené jako standard a při pracovních výročích i něco navíc.
  • 12 tis./rok do cafeterie, stravenkový paušál, penzijní připojištění až 1.100Kč/měsíčně.
  • Partnerské slevy – slevy na pohonné hmoty, výhodné telefonní a datové tarify pro celou rodinu.

Proč si vybrat tuto nabídku?

> Technologické know-how významného partnera mnoha IT vendorů > Zapojení do zajímavých projektů, rozvoj Vaší odbornosti > Zkušené týmy, otřelé mnoha úspěšnými projekty > Máme kolegy, kteří se stanou Vašimi přáteli > Stabilní a úspěšný český zaměstnavatel, který má za zády silnou skupinu > Regionální zastoupení po celé ČR, když potřebujete kancelář

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Místo pracoviště
    Pražská 2239/16, 370 04 České Budějovice.