Salesforce Architect

Hledáme Salesforce architekta pro našeho klienta, který zefektivňuje společnostem podnikání v oblasti marketingu, obchodu, servisních služeb a péče o zákazníky, zejména prostřednictvím implementace a rozvoje platformy Salesforce. Zároveň dodává komplexní projekty pro velké společnosti, při kterých používá kombinaci svých obchodních a IT dovedností s cílem maximálně podpořit obchodní záměr klienta.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
160 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Realizujeme velké komplexní dodávky a naše řešení stavíme na zelené louce.
  • Budete součástí první linie našeho delivery týmu vůči zákazníkům.
  • Ovlivňovat projekty už od ranné fáze business analýzy.
  • Jako ostřílený technický garant budete posuzovat vliv požadavků businessu na proveditelnost, předcházet možným problémům a eliminovat tak slepé uličky v projektu.
  • Budete tím, kdo navrhne architekturu našich řešení, technických detailů a dále je rozvíjet.
  • Spolupráce na presales aktivitách a odhadech při přípravě nabídek je nedílnou součástí vaší pozice.
  • Programovat (nejen) v Salesforce technologiích.

POŽADAVKY

  • Velmi dobrá znalost Salesforce platformy (Sales, Service, Experience Cloudy).
  • Základní přehled o Salesforce ekosystému a ostatních produktech.
  • Zkušenosti s programováním i mimo Salesforce, ideálně Java nebo jiný OOP jazyk.
  • Velmi dobrá znalost Salesforce APIs.
  • Velmi dobrá znalost Salesforce security modelu a bezpečnosti obecně (SSL, šifrování, certifikáty apod.).
  • Znalost možností a patternů integrací, integračních platforem.
  • Základní znalost dalších používaných systémů (SAP, Active Directory, Office 365, Google, Atlassian, apod.).
  • Certifikace System Architect, Application Architect.
  • Dobrá znalost AJ.
  • Nečekáme, že se potkáme ve všech požadavcích na 100 %. Dáme Vám prostor a maximální podporu se do této role dostat za pochodu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Architekt

Základní dovednosti

Salesforce platforma Programování Salesforce APIs Salesforce ekosystém Salesforce security model SAP Active Directory Office 365 Atlassian

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost s kontinuálním růstem. Spolupracujeme s více než 100 tuzemskými i zahraničními firmami.

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 160 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha 1 den onsite, 4 dny offsite