QA Engineer sociálního ekosystému

Do divize Seznam Diskuze hledáme zkušeného QA Engineera, který se bude podílet na vývoji nově vznikající sociální platformy.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Hledáme kolegu, který…

  • dokáže psát bash skripty a je tak trochu hračička.
  • má blízko k webovým technologiím.
  • ví, k čemu je Docker, zkusil si někdy rozjet nějaký virtuální server.
  • nebojí se Gitu a ví, k čemu je CI/CD.
  • rád věci automatizuje, zdokonaluje a pokud objeví nějakou chybu nebo problém, nedá mu spát, dokud ho nevyřeší.
  • nebojí se ani Pythonu ani Node.js.
  • má chuť podílet se na vývoji sociálních prvků Seznamu.
  • rád pracuje v týmu, zajímá se o nové trendy, učí se novým věcem a sdílí svoje know-how s ostatními.
  • to chce prostě zkusit.

Na čem pracujeme?

  • Vyvíjíme diskuzní a sociální platformu, kterou můžete znát z našich obsahových webů. Pracujeme na profilu uživatele – pojďte s námi konkurovat ostatním sociálním platformám jako jsou Facebook nebo Twitter. ?
  • Každý den zaznamenáváme zhruba 2 miliony zobrazení embedu, desítky tisíc nových komentářů a stovky tisíc lajků.
  • Víme, že jsme teprve na začátku velkého projektu a proto denně uvažujeme o vylepšeních, optimalizacích a bezpečnostních prvcích celého systému.
  • Využíváme Git. Nad každou provedenou změnou v kódu se automaticky spustí testy, zabalí se do Docker kontejneru a nasadí se do Kubernetes.
  • Naše backendové komponenty píšeme v Pythonu 3, frontendové pak pomocí Node.js, Reactu a frameworku IMA.js.

Jak to u nás chodí?

  • Pracujeme v menších vývojových týmech o cca šesti až osmi vývojářích. S ostatními týmy v naší divizi sdílíme technologický základ, takže si rádi pomáháme a předáváme znalosti.
  • Dbáme na to, aby se nám dobře pracovalo – každý využívá vývojové prostředí a operační systém, který mu nejlépe vyhovuje.
  • Jsme u celého procesu vývoje – od nápadu, přes návrh architektury až po samotnou implementaci v námi zvolených technologiích.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Automatizované testování DevOps admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co u nás ještě najdete?

  • Na formality si nepotrpíme, zapomeňte na dress code, všichni si tady tykáme.
  • Pružnou pracovní dobu včetně home office. Díky nastaveným procesům a intenzivní komunikaci víme, že zvládneme pracovat z domu i dlouhodobě. Přesto se rádi vídáme, kdykoliv je to možné.
  • Dáme vám prostor pro vlastní iniciativu. Nemusíte se bát ozvat, naopak si ceníme iniciativy. Osobní cíle, které u nás najdete, by vám měly pomoci se vzdělávat a osobnostně či kariérně posouvat.
  • 6 týdnů dovolené (5 týdnů dovolené + 5 free days), benefitní program Cafeterie.
  • Pořádáme teambuildingy a po práci spolu rádi grilujeme nebo hrajeme deskové hry.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha