Programátor C++ pro Nikon Imaging Software

Chcete tvůrčí a zajímavou práci, která má opravdu smysl a na kterou můžete být hrdí? Jsme LABORATORY IMAGING s.r.o., česká softwarová firma, která vyvíjí NIS-Elements (Nikon Imaging Software) – kompletní software pro mikroskopii používaný nejlepšími výzkumnými pracovišti světa (Berkeley, MIT, Harvard, European Molecular Biology Laboratory, Hokkaido University, Janelia Research Campus, atd.).

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zajímá Vás:
- obrazová analýza,
- nejmodernější technologie,
- algoritmizace,
- 2D/3D grafika?
Přidejte se do našeho týmu programátorů v uvolněné atmosféře firmy s vlastním zázemím a asi 50 kolegy/kolegyněmi, sídlící v Praze Hostivaři.
U nás se setkáte s projekty jako:
- vývoj systému obecné analýzy obrazu,
- paralelizace algoritmů na počítačovém clusteru nebo grafických kartách,
- analýza 2D/3D obrazových dat v čase a prostoru,
Očekáváme:
- dobrou zkušenost s programováním C++ (prostředí MS Windows),
- snahu naučit se nové věci a předat zkušenosti ostatním,
- znalost angličtiny,
- VŠ vzdělání - pozice je vhodná také pro student(k)y s výhledem brzkého přechodu na HPP,
- oceníme znalost práce v QML a s knihovnami Qt, programování 2D/3D grafiky.
Pokud vás zaujala tato pracovní pozice, zašlete nám prosím životopis na adresu nabor(a)lim.cz.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

U nás získáte:
- tvůrčí práci na špičkových technologiích,
- finanční ohodnocení 50 000 – 80 000 podle znalostí a praxe,
- prémie 2x ročně (podíl na zisku firmy),
- pravidelný platový růst,
- možnost účastnit se zahraničních konferencí (např. Focus on Microscopy, ELMI, atd.),
- individuální přístup bez korporátních omezení,
- vývoj v týmu o 3-5 lidech pod vedením zkušených kolegů.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 10
Termín nástupu 01.07.2022