REMOTE spolupráce - ERA hledá do svých týmů zkušené SW vývojáře (C++)

Výjimečný software potřebuje výjimečné vývojáře. V ERA se specializujeme i na vojenské systémy světové úrovně, vytváříme inovace v oblasti elektronického boje a sledování cílů. Naše práce je unikátní a konkrétně VERA NG je naší vlajkovou lodí mezi produkty ERA.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Pozice
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budete jako SW VÝVOJÁŘ pro VERA-NG (vojenské systémy) dělat?

  • Implementovat klíčové části řešení SW, zahrnující zpracování rádiových signálů, výpočty poloh cílů, technickou analýzu přijatých signálů, identifikaci zdrojů signálů a ovládání systému, až po finální prezentaci výsledků operátorům systému.
  • Podílet se na zpracování požadavků, navrhovat architekturu a ověřovat výsledky.
  • Spolupracovat s kolegy v rámci SW oddělení i mimo něj.

Na tuto pozici od vás požadujeme:

  • Orientaci ve způsobech realizace SW a znalost agilní metodologie vývoje SW
  • Znalost moderního C++ (standard C++11 a vyšší)
  • Znalost Git
  • Znalost UML
  • Znalost nástroje Cmake
  • Znalost souborových formátů a práce s nimi (XML, JSON, YAML atd.)
  • Znalost serializační knihovny FlatBuffers
  • Znalost Linux, Windows
  • Odpovědný postoj k práci a schopnost práce v týmu
  • Samostatnost - pro nás velmi důležitá vlastnost při polo remote* spolupráci.

*remote spolupráce = požadujeme alespoň 1x za 14 dní navštívit centrálu v Pardubicích popř. častěji dle domluvy jednu z odloučených pracovišť v Praze nebo v Brně.

UVÍTÁME:

  • Znalost Python, Rust
  • Znalost Qt framework.
  • Porozumění fyzikálním vlastnostem elektromagnetického signálu a jeho spektra.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

C developer

Základní dovednosti

c++ Git UML Cmake XML

Výhodou

Python Rust Qt framework

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

PROČ PRACOVAT U NÁS?

Jsme ERA! Moderní a česká společnost, která je v čele pelotonu ve vývoji sledovacích systémů a jejich distribuci do celého světa. Se svými zaměstnanci jednáme otevřeně a férově. Nejsme žádný „korporát“, máme českého vlastníka. Na druhou stranu ale potřebujeme samostatné a proaktivní osobnosti, které nečekají na to, až jim někdo práci zadá, ale sami si i hledají nové výzvy. Centrálu máme v Pardubicích, pobočky pak v Praze, Brně, Strakonicích i Uherském Hradišti.

Dobře odvedenou práci umíme ocenit! Nástupní plat vám vyměříme individuálně dle zkušeností a třeba po 3 měsících vaši odměnu upravíme podle toho, jak dobře vám to půjde. Klidně si i nástupní mzdu navrhněte!

Podporujeme work-life balance. K dispozici máme mnoho benefitů a věříme, že si v nich každý najde to "své"! Naši zaměstnanci nejvíce oceňují že,

  • nabízíme možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech letecké bezpečnosti
  • jsme otevřeni "polo" remote spolupráci a máme pružnou pracovní dobu
  • rádi podporujeme profesní i osobnostní růst zaměstnanců a pomáháme jim rozvíjet jejich talent
  • zajišťujeme čerstvé snídaně, svačiny i obědy ve vlastní jídelně v Pardubicích, p

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Česko