Vývojář vestavěných systémů - náborový příspěvek 100 000 Kč

Nabízíme Vám práci v nadnárodním německém koncernu, který je ve svém oboru synonymem pro kvalitu, design i spolehlivost. Do týmu, který má na starosti vývoj vestavěných systémů v oblasti maloobchodu a logistiky, hledáme nového kolegu. Pokud Vás láká podílet se přímo na vývoji a podobě jednoúčelových počítačů - jste na správné adrese. Více informací se dozvíte na našem webu: https://www.wanzljede.cz/ Zde se můžete podívat na aktuální projekty: https://www.wanzl.com/de_DE/Euroshop%202023/Pro

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Co vás čeká:

  • Budete zodpovědní za celý proces vývoje od nápadu až po sériovou výrobu.
  • Modelování a vývoj softwaru v jazyce C pro mikrokontroléry ARM (aktuálně Cortex M4 a M7).
  • Další oblastí odpovědnosti je vývoj modulů (v jazyce C#) pro vestavné operační systémy Linux (Yocto).
  • Vyvinutý software pak budete testovat na cílovém hardwaru a ve finálním produktu.
  • Spolupráce s centrálou v Německu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Praxe na obdobné pozici.
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informatiky nebo obdobného technického oboru.
  • Dobré znalosti programovacího jazyka C a vysokoúrovňových jazyků.
  • Aktivní znalost AJ.
  • Samostatnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti.

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • Znalosti v oblasti používání a integrace digitálních rozhraní (sběrnicové systémy, Ethernet)
  • Zájem o implementaci webových aplikací (HTML, Java, PHP) na mikrokontrolérech.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

C developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Jaké benefity můžete čerpat:

  • Náborový příspěvek 100 000 Kč
  • Pružná pracovní doba.
  • Dotované stravování v závodní jídelně (5 jídel na výběr).
  • 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Bonus za docházku - až 24 000 Kč ročně.
  • Pramenitá voda na pracovišti zdarma.
  • STK pro naše zaměstnance za zvýhodněnou cenu.
  • Výhodný mobilní tarif.
  • Možnost zvýhodněného odkupu našich výrobků.
  • Možnost rozšiřování odborného vzdělávání.
  • Sportovní a kulturní firemní akce.
  • Dobrý pracovní kolektiv.
  • Homeoffice dle domluvy.
  • Hlídané parkoviště přímo u firmy (včetně kolárny) s dostatkem volných míst.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Olomouc