PLC inženýr automatizovaných transportních systémů, Ostrava-HPP, flexibilní pracovní doba

Naše společnost projektuje a dodává pokročilé automatizované systémy, robotiku a SW zákazníkům z oblasti distribuce, přepravy zásilek, letišť a výrobních závodů. Hledáme, PLC inženýra s praxí a s pokročilou znalostí angličtiny, pro navrhování a programování vlastních PLC programů na základě funkčních specifikací zadavatele projektu.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

  • Navrhování a programování PLC řízení dle funkčních specifikací
  • Navrhování a programování SCADA
  • Integrování subsystémů třetích stran
  • Implementování změn
  • Funkční testování PLC programu a HW
  • Uvedení do provozu v místě instalace
  • Častá komunikace s koncovým zákazníkem
  • Každodenní úzká spolupráce s projektovým elektroinženýrem a s projektovým manažerem
  • Reportování majitelům společnosti

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Developer nezařazené

Základní dovednosti

Zkušenosti s programováním PLC Znalost SCADA/HMI Znalost sítí Profinet a Profibus Angličtina slovem i písmem Komunikační schopnosti

Výhodou

Ochota cestovat

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Spolupráci na HPP
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující mzdové ohodnocení 45-60 000,-Kč
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Home office po dohodě možný
  • Příspěvek na stravování
  • Restaurace přímo v budově společnosti
  • Notebook, mobilní telefon
  • Multisport kartu nebo příspěvek na penzijní připojištění
  • Každodenní komunikaci v angličtině
  • Firemní kurzy angličtiny, podporu při dalším vzdělávání
  • Zahraniční služební cesty
  • Parkování v blízkosti firmy
  • Káva, čaj na pracovišti
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Nástup dle dohody

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis na info@novitim.cz ! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Proč si vybrat tuto nabídku

Samostatné návrhy a programování vlastních PLC programů, účast na zajímavých projektech

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava