Vývojář VHDL a digitálního zpracování signálu

Tým se zaměřuje na vývoj pasivního sledovacího systému kategorie PLESS (Passive Long-range ESM Surveillance System), což je daleko-dosahový systém vidící za horizont (typu OTH - Over the Horizon), který využívá směroměrného principu zjišťování zdroje signálu (tzv. Direction Finding). Tento systém je schopen nalézt, lokalizovat, identifikovat a trekovat vzdušné, pozemní a námořní cíle se zaměřením na stacionární či pomalu se pohybující cíle.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • ERA a. s.
  • Brno / Uherské Hradiště / Pardubice

Popis pozice

Náplň Vaší práce:

  • návrh algoritmů digitálního zpracování modulovaných signálů dle požadavků,
  • implementace a testování algoritmů na FPGA platformách portace a integrace IP core třetích stran na FPGA platformách,
  • spolupráce s vývojáři HW a embedded SW při oživování a testování,
  • zpracování odpovídající části výrobní dokumentace.

Co očekáváme:

  • vzdělání technického směru,
  • znalost VHDL, práce s FPGA (ideálně Xilinx), Matlab, měřící techniky,
  • schopnost návrhu, implementace a testování algoritmů digitálního zpracování signálů,
  • samostatnost i schopnost práce v týmu,
  • pečlivost, spolehlivost, ochota rychle se učit nové věci,
  • schopnost číst a psát technickou angličtinou.

Potěší nás a bude pro Vás výhodou:

  • zkušenosti se soft procesory,
  • zkušenost s návrhem obvodového řešení FPGA,
  • znalost C/C++,
  • zkušenost s digitálními, a analogovými vf a nf obvody,
  • znalost radiolokační techniky,
  • zkušenosti s návrhem desek plošných spojů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Developer nezařazené C developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavou práci pro ryze českou firmu, která je lídrem na trhu v oblasti ATC
  • možnost podílet se na zajímavých projektech v oblasti IT a vývoje
  • worklife balance
  • pružnou pracovní dobu a moderní klimatizované kanceláře
  • vlastní jídelnu a fitness na pracovišti
  • týden dovolené navíc
  • další benefity (příspěvky na aktivity dětí, Multisport karta, podpora vzdělávání, lékařská péče a právní služby pro zaměstnance).

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno / Uherské Hradiště / Pardubice