ERP Consultant

Kdo jsme? ABRA Software je součástí technologické skupiny ABRA Holding s českým zázemím a německým kapitálem. Naše softwarové portfolio kromě e-commerce zahrnuje ERP systém ABRA Gen, aplikace na míru, inteligentní BI nástroj a chytrou webovou aplikaci pro inovativní byznys ABRA Flexi. Působíme v celé ČR, na Slovensku a ve Švýcarsku. Zaměstnáváme přes 300 lidí a náš obrat míří k půl miliardové hranici.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Tým Delivery, do kterého hledáme konzultanta, má na starosti implementanční projekty a také velké rozvojové projekty.

V týmu je 8 konzultantů, 2 PM, 3 obchodníci a vedoucí týmu. Tým funguje agilně, HO využívají dle potřeby, komunikují přes Teams. Při své práci spolupracují s ostatními odděleními (Sales, Customer Service ...).

Náplň práce:

  • analýza potřeb zákazníka a návrh technického řešení,
  • implementace ERP systému (nastavení, migrace dat, parametrizace a zakázkové přizpůsobení systému),
  • návrh optimalizace procesů a integraci dalších aplikací zákazníka,
  • vybudování vztahu se zákazníkem (školení, workshopy, předávání hotových částí díla apod.),
  • spolupráce na projektu v rámci vícečlenného týmu,
  • spolupráce s ostatními odděleními a podpora prodeje (analýza zadávací dokumentace, prezentace apod.).
A koho hledáme?
Někoho, kdo umí zabrat a ví, že práce konzultant je výzva a někdy je potřeba zatnout zuby, když se projekt dokončuje.
Někoho, kdo se nezalekne termínů a a dokáže si náležitě užít dokončení projektu.

Do týmu rádi přivítáme juniora i zkušeného konzultanta

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT konzultant Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

sql základy programování/scriptování

Softskills

orientace v ekonomických a podnikových procesech schopnost systematické a týmové práce kritické myšlení

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Benefit+
  • Vzdělávací portál ABRA2Grow
  • Spolupráce s vědci z prestižních institucí
  • Přednášky a workshopy vedené zajímavými osobnostmi.
  • Firemní spoření s výhodným úrokem
  • Služební auto budete moct využívat i k soukromým účelům.
  • Notebook, telefon s výhodným tarifem i pro soukromé účely
  • Firemní akce
  • Kanceláře u metra Luka, kde vždy zaparkujete
  • Home-office dle potřeby
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené

Proč si vybrat tuto nabídku

Začínali jsme jako start-up, nyní nás je přes 250. Vládne u nás přátelský duch. Hrajeme fér a navzájem se podporujeme. Máme vlastní vzdělávací portál ABRA2Grow a v oblasti ERP systémů patříme ke špičce.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 31.12.2024
Termín nástupu 01.02.2024