Service manager (m/ž)

O2 IT Services s.r.o. je 100% dceřinou společností a členem koncernu O2 Czech Republic a.s. a má na starost interní i externí projekty v oblasti IT/business consulting, systémová integrace, aplikační vývoj a IT řešení nad datovými centry O2 Czech Republic a.s. (Managed Services), služby provozu a optimalizace IT a řešení bezpečnosti IT.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledám pro svůj tým servisních manažerů parťáka, který pomůže našim technickým týmům v komunikaci se zákazníky a pohlídá, že dodávky služeb a komunikace bude mít potřebnou kvalitu. Chceme týmového hráče, který se nezalekne výzev a rád se naučí něco nového v dynamickém prostředí. Kolegu, který ví, jak komunikovat se zákazníky.

Vaše budoucí práce

  • Koordinace technických týmů při řešení incidentů a změnových požadavků
  • Řízení kvality poskytovaných služeb
  • Být eskalačním kontaktem v případě řešení významných incidentů
  • Příprava reportů souvisejících s poskytovanými službami

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant Podpora

Základní dovednosti

Obecné znalosti fungování v oblasti: fyzického HW (servery storage SAN LAN) virtualizace (se zaměřením na VMware Hyper-V) operačních systémů (Windows Linux)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí IT společnosti s možnosti dalšího kariérního růstu.

O2 IT Services ale nabízí také širokou škálu dalších zajímavých benefitů. Mezi těmi, které stojí za to zmínit, jsou:

- Zaměstnanecký tarif, díky kterému už nebudete muset hlídat útratu za data a volání

- Příspěvek až do výše 12 000 na nový mobilní telefon

- 18 000 benefit bodů

- Stravenkový paušál

- Multisport karta

- aj, ...

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás se dostaneš k široké škále moderních technologií, ve všech fázích životního cyklu IT. Využíváme silného zázemí O2 a zároveň výhod menší samostatné firmy. Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy. Společně rozvíjíme pozitivní a přátelskou pracovní atmosféru. Hledáme skvělé kolegy, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné. Kdo chce kariérně růst, dostane vždy šanci ukázat, co umí.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha