VMware specialista

Jsi fanatik do moderních technologií, který veškerý volný čas tráví laděním hardwaru, nastavováním serverů, nebo kóděním? Baví Tě řešení IT výzev všeho druhu? Pokud ano, tak neváhej a přidej se k nám. Do našeho ICT oddělení v Olomouci hledáme VMware nadšence! Těšit se na tebe bude Honza Chlápek, který rád poskytne svoje bohaté know-how a bude tvoje pravá ruku. Společně budete zastřešovat administraci VMware virtualizace pro naše klienty.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Výsledkem tvojí práce bude:

  • Péče o core VMware infrastrukturu a její celkový monitoring.
  • Nasazování a testování nových technologií spjatých s VMware a virtualizací.
  • Řešení incidentů, případná eskalace na seniornějšího kolegu/kolegyni.
  • Support našim kolegům na helpdesku.
  • Spolupráce na projektech: zodpovědnost za svěřené části projektu (interních i zákaznických).
  • Rozšiřování a neustálá údržba naší Knowledge Base.
  • Spolupráce s dalšími týmy: Pre-sales, Marketing, Sales…

Potřebné praktické dovednosti:

  • Zkušenost s VMware
  • Znalost některých dalších technologií jako jsou vSan, NSX, vCloud, vROPS atd.
  • Výhodou certifikace (minimálně associate level), např. Microsoft associate, AWS associate level, VMware Associate, Veeam VMTSP, …

Pokud do detailu nesplňuješ naše očekávání, ale na pozici si věříš, určitě se nám ozvi.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT konzultant IT mimo škatulky

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Finanční a zdravotní benefity
  • Roční budget na Bolt
  • Referral program
  • HW + Firemní tarif pro Tebe i rodinu
  • Budget na learning a volnočasové aktivity
  • Home Office
  • Volitelné kurzy ENG s Amíkem jak poleno
  • Občerstvení v kuchyňce

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště RCO Jeremenkova 40b, Olomouc