Hledáme IT specialistu se znalostí MS SQL do našeho týmu

Jsme aktivně se rozvíjející společnost s 30letou tradicí na trhu, hledající zkušeného specialistu se znalostí MS SQL, který se připojí k našemu týmu nadšených profesionálů. Hlavním úkolem budou činnosti spojené se SW produktem, který pomáhá zjednodušovat administrativu uživatelů napříč mnoha obory. Vaše role bude klíčová při implementaci a nastavení parametrů agend, kde jsou prezentována důležitá data a jejich využití.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • HPP
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Zodpovědnosti:

  • Parametrizace klíčových funkcí agendové IS
  • Návrh a implementace databázových schémat a funkcionalit.
  • Testování a optimalizace výkonu, odhalování a řešení funkčních problémů.
  • Spolupráce s vývojovým týmem a realizačním týmem při implementaci zakázek.
  • Poskytování technické podpory a poradenství kolegům týmu.

Požadavky:

  • Základní znalost MS SQL
  • Schopnost návrhu a optimalizace databázových struktur a dotazů.
  • Znalost skriptování a automatizace úloh.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu, dobré komunikační dovednosti.
  • Schopnost řešit problémy a přizpůsobit se měnícím se požadavkům.
  • Výhodou je praxe v oboru IT a zkušenost s realizací projektů v prostředí zákazníků.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT konzultant PHP developer

Základní dovednosti

MS SQL

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme:

  • Plat odpovídající vašim zkušenostem a dovednostem.
  • 5 týdnu dovolené a možnost využití práce na home office.
  • Stravenkový paušál za každý odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Příležitost pro osobní a profesní růst a rozvoj.
  • Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv.
  • Možnost se podílet na zajímavých projektech.

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 45 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Česká Lípa
Termín nástupu 01.03.2024