Vedoucí projektu v oblasti ERP systému (Microsoft Dynamics NAV a Dynamics 365 Business Central)

Baví Tě řídit projekty v oblasti ERP systémů? Vidíš za svou prací spokojené zákazníky? Ahoj, jmenuji se David Pecivál a mám na starosti realizační tým v naší firmě. Díky tomu, že se řadíme mezi přední dodavatele podnikových řešení Microsoft Dynamics NAV / Microsoft Dynamics 365 Business Central a jsme v tom vážně dobří, vzrůstá nám počet zajímavých projektů, které potřebujeme uřídit. To je důvod, proč hledáme někoho jako jsi Ty.

Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

V čem nám můžeš konkrétně pomoci:

  • Dodat klientovi očekávané a požadované řešení v dohodnutých termínech a rozpočtu ve spolupráci se svým týmem.
  • Řídit mezinárodní projekty, zlepšovat naše interní procesy a zavést agilní metodiky do každodenních činností našeho týmu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co Ti nabízíme a věřím, že Tě bude bavit:

  • Budeš součástí skvělého kolektivu, kde „nepomůžu nebo nemám na Tebe čas“ nemá místo.
  • Můžeš řídit projekty přesahující daleko do zahraničí.
  • K růstu ti pomůže i vzdělávání, které společně s naší HR Zdeňkou nastavíme dle potřeb.
  • Technické vybavení, se kterým se úkoly plní „skoro samy“.
  • Nemáme mantinely „od—do“, je pro nás samozřejmostí respektovat biorytmus člověka, ale i našich klientů.

Proč si vybrat tuto nabídku

Co od Tebe očekáváme: Máš zkušenosti na pozici „projekťáka“, bez kterých se neobejdeš. Umíš namotivovat a uřídit svůj tým a všechny, kdo Ti s projektem mají pomoci. Nebojíš se nových výzev.

Informace o pozici

Místo pracoviště Zlín