Project Manager (Automotive)

WHO ARE WE? TAKE A LOOK HERE -> https://youtu.be/WWapXnAQfOM :)

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

WHAT WILL YOU DO?

  • You will be part of autonomy cars development (on-site with the client)
  • You will lead the whole project process
  • Coordinate subcoordinators in HW and SW development
  • Lead product development phase from concept definition to customer validation
  • Perform Design and technical reviews
  • Secure quality and process of product development
  • Plan R&D activities and make sure the right resources are assigned by métiers (people & means)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer IT mimo škatulky

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 07.07.2021