IT projekt manažer

Hledáme zkušeného parťáka na pozici IT projekt manažera. Navrhujeme a vyvíjíme webové projekty a aplikace pro naše TOP klienty, jako jsou Air Bank, Home Credit, J&T Banka, E.ON, Blue Style, Rohlík, Allegria, a mnoho dalších. Portfolio našich klientů je pestré, a proto potřebujeme rozšířit řady o další technologické nadšence, jako jsme my.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Hledáme zkušeného IT projektového manažera, který odřídí projekt od začátku až do konce, takže zkušenosti s digitálem jsou nutným předpokladem pro zvládnutí této role. Čeština je pro nás pořád hlavní pracovní jazyk, ale plánujeme na expanzi, takže se ti bude hodit i angličtina nebo němčina.

Koho hledáme

Kolegu nebo kolegyni, který/á:

  • Zvládne komplexně řídit projekt od návrhu až po realizaci webových projektů.
  • Pohlídá budget projektu a dohlédne na to, že  jsou projekty odevzdány včas, bez závad a ve stanoveném finančním rozpočtu.
  • Bude udržovat administrativní čistotu v dokumentaci i komunikaci - interní i klientské.
  • Bude vlajkonošem realizačního týmu složeného z designérů, vývojářů a testerů.
  • Poradí si s přípravou nabídek rozvojových projektů a doprodejem produktů u klienta.
  • Dokáže hýčkat klienta a vymýšlet WIN-WIN řešení.

Co bys měl/a umět

Pro tuhle pozici potřebujeme člověka, který:

  • Má zkušenosti s vedením projektů a s prací v prostředí digitální agentury.
  • Zajímá se o současné online technologie a postupy (tj. rozumíš základním odborným pojmům).
  • Nebojí se vystoupit před lidmi a má odvahu s úctou k druhému i nesouhlasit.
  • Má v sobě v rovnováze rozjížděče i dotahovače.
  • Zvládne být asertivní a věcný.
  • Tam kde ostatní vidí problém, umí najít příležitost.
  • Má proklientský přístup a chápe, že někdy je prostě třeba začít dřív nebo skončit později.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Projektový manažer Account manažer IT

Základní dovednosti

google analytics zkušenost s vedením webových projektů základní terminologie vývoje

Softskills

lidskost asertivita rozhodovací schopnosti věcná komunikace empatie spolehlivost odvaha

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co za to nabízíme

Benefity vytvořené lidmi pro lidi.

  • Sedmihodinová pracovní doba za osmihodinový plat.
  • Možnost ovlivňovat technologická řešení projektů a zásadně se rozvíjet v IT.
  • Tým zkušených profíků i mladých nadšenců s ochotou pomáhat - jsme česká firma, co vznikla v kočárkárně a je nás kousek přes 50.
  • Hezké kancly v Korunním Dvoře na Vinohradech - bistra a kavárny všeho druhu na dosah ruky.
  • Práci pro korporátní klienty v nekorporátním prostředí.
  • Měsíční příspěvek na volnočasové aktivity, firemní tarif s neomezeným voláním a daty, příspěvek až 18 tis. na nový telefon dle vlastního výběru.
  • 25 dní dovolené a 2 sick days navíc.
  • Kombinovaný HO - pondělky a pátky využíváme na práci z domova, úterky až čtvrtky se rádi potkáváme v kancelářích.
  • Firemní merch (vymazlené i smart produkty), který budeš chtít nosit i ve volném čase.

Pokud jsi při čtení inzerátu souhlasně kýval/a hlavou, pošli nám CV nebo odkaz na LinkedIn.

Těšíme se na tebe! Za SiteOne Zuzka.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme česká firma a je nás 50+. Vnitřním kompasem SiteOne je ESO — Empatie, Spolehlivost, Odvaha, a to ať už směrem ke klientovi, při práci na projektech nebo ve vztahu k sobě navzájem. To nám pomáhá držet při sobě a růst už 21 let. Ukazuje ti tvůj kompas podobný směr?

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha