Projektový manažer pro vývoj webových aplikací

Baví tě pracovat v IT a na různých projektech od Fintech přes Reality až po Education. Chceš mít na starosti vlastní tým, řídit projekty, řešit budgety? Máme pro tebe ideální job.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho hledáme a co tě čeká?

Hledáme zkušeného Projektového manažera pro vývoj webových aplikací, který jasně a efektivně komunikuje na všech stranách, má organizační schopnosti, umí vést a motivovat lidi, úspěšně řeší problémy, má technické znalosti s vývojem webových aplikací, je flexibilní a schopný rozvíjet své dovednosti. Budeš klíčovou rolí k úspěšnému dokončení projektu, projekt budeš mít na starosti od A až po Z i po údržbu. Měl bys umět naplánovat projekt, sledovat a hlídat jeho vývoj, komunikovat a koordinovat, identifikovat potenciální rizika, mít zodpovědnost za kvalitu a testování, zajišťovat dokumentaci a reporting a udržovat aktuální technologické trendy.

Tech Stack našeho vývojového týmu

  • Django, FastAPI, Wagtail
  • Vue.JS, React
  • Docker, Docker Swarm
  • Gitlab pipelines, black, mypy
  • Postgresql, Redis, Celery, Elasticsearch

Pracujeme v rozumně klimatizovaných kanceláří v Kralupech nad Vltavou (5 min. od nádraží). Podporujeme i remote spolupráci ovšem s větší dávkou samostatnosti, zkušeností a spolehlivosti.

Odměna hodinovou nebo fixní výplatou. Nástup možný ihned, ale rádi počkáme než doděláš, co máš rozdělané.

Během práce v kanceláři máš nepřetržitý přísun kávy.

Bude to fungovat pokud...

  • umíš komunikovat se zákazníkem, chápat jeho potřeby a vždy najít win-win řešení
  • dokážeš klientovi pomoci s tvorbou zadání
  • jsi proaktivní a dokážeš posouvat svůj tým, procesy i celou firmu dopředu
  • máš za sebou alespoň 3 roky zkušeností z pracovního prostředí v IT
  • umíš pracovat s projektovými nástroji
  • chceš se podílet na tvorbě smysluplných webových aplikací
  • máš zájem se učit novým technologiím
  • hledáš pohodovou atmosféru a kamarádský kolektiv
  • výhodou jsou znalosti webových a dalších technologií HTTP, SQL, HTML
  • hledáš full-time

Proč firma Endevel?

Jsme firma, kde budeš dělat to co tě baví, motivuje a naplňuje, mít flexibilní pracovní dobu, rozvíjet své pracovní schopnosti a práci co tě jednoznačně posune dál. Jsme parta mladých nadšenců, která se specializuje na vývoj softwaru a technologických řešení. Máme schopnost vzít nápady a proměnit je ve skutečnost, a to vše s dávkou nadšení a energie. Jsme přátelský kolektiv, díky kterému máme skvělou pracovní atmosféru. U nás se nemusíš bát říct svůj názor nebo přemýšlet nahlas, každý podnět se počítá.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- naprosto flexibilní pracovní doba
- variabilní počet odpracovaných hodin
- neomezená dovolená
- remote/homeoffice
- firemní akce a teambuildingy
- příspěvky na vzdělávání
- možnost profesního růstu
- Multisportka
- jídlo a pití v kanceláři

Proč si vybrat tuto nabídku

V Endevelu se můžete skvěle realizovat. Vždy se snažíme lidem nechat určitou míru svobody, aby ukázali v čem jsou opravdu dobří a co je baví. To samozřejmě vyžaduje stejnou dávku zodpovědnosti od dané osoby. Když to ale klape, vzniká skvělá chemie, díky které se rodí perfektní produkty.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Předměstí Prahy - Kralupy nad Vltavou