Projektový manažer pro vývoj webových aplikací

Baví tě pracovat v IT a na různých projektech od Fintech přes Reality až po Education. Chceš mít na starosti vlastní tým, řídit projekty, řešit budgety? Máme pro tebe ideální job.

Úroveň
  • Medior
  • Senior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho hledáme a co tě čeká?

Hledáme zkušeného Projektového manažera pro vývoj webových aplikací, který jasně a efektivně komunikuje na všech stranách, má organizační schopnosti, umí vést a motivovat lidi, úspěšně řeší problémy, má technické znalosti s vývojem webových aplikací, je flexibilní a schopný rozvíjet své dovednosti. Budeš klíčovou rolí k úspěšnému dokončení projektu, projekt budeš mít na starosti od A až po Z i po údržbu. Měl bys umět naplánovat projekt, sledovat a hlídat jeho vývoj, komunikovat a koordinovat, identifikovat potenciální rizika, mít zodpovědnost za kvalitu a testování, zajišťovat dokumentaci a reporting a udržovat aktuální technologické trendy.

Tech Stack našeho vývojového týmu

  • Django, FastAPI, Wagtail
  • Vue.JS, React
  • Docker, Docker Swarm
  • Gitlab pipelines, black, mypy
  • Postgresql, Redis, Celery, Elasticsearch

Pracujeme v rozumně klimatizovaných kanceláří v Kralupech nad Vltavou (5 min. od nádraží). Podporujeme i remote spolupráci ovšem s větší dávkou samostatnosti, zkušeností a spolehlivosti.

Odměna hodinovou nebo fixní výplatou. Nástup možný ihned, ale rádi počkáme než doděláš, co máš rozdělané.

Během práce v kanceláři máš nepřetržitý přísun kávy.

Bude to fungovat pokud...

  • umíš komunikovat se zákazníkem, chápat jeho potřeby a vždy najít win-win řešení
  • dokážeš klientovi pomoci s tvorbou zadání
  • jsi proaktivní a dokážeš posouvat svůj tým, procesy i celou firmu dopředu
  • máš za sebou alespoň 3 roky zkušeností z pracovního prostředí v IT
  • umíš pracovat s projektovými nástroji
  • chceš se podílet na tvorbě smysluplných webových aplikací
  • máš zájem se učit novým technologiím
  • hledáš pohodovou atmosféru a kamarádský kolektiv
  • výhodou jsou znalosti webových a dalších technologií HTTP, SQL, HTML
  • hledáš full-time

Proč firma Endevel?

Jsme firma, kde budeš dělat to co tě baví, motivuje a naplňuje, mít flexibilní pracovní dobu, rozvíjet své pracovní schopnosti a práci co tě jednoznačně posune dál. Jsme parta mladých nadšenců, která se specializuje na vývoj softwaru a technologických řešení. Máme schopnost vzít nápady a proměnit je ve skutečnost, a to vše s dávkou nadšení a energie. Jsme přátelský kolektiv, díky kterému máme skvělou pracovní atmosféru. U nás se nemusíš bát říct svůj názor nebo přemýšlet nahlas, každý podnět se počítá.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    4 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

- naprosto flexibilní pracovní doba
- variabilní počet odpracovaných hodin
- neomezená dovolená
- remote/homeoffice
- firemní akce a teambuildingy
- příspěvky na vzdělávání
- možnost profesního růstu
- Multisportka
- jídlo a pití v kanceláři

Proč si vybrat tuto nabídku

V Endevelu se můžete skvěle realizovat. Vždy se snažíme lidem nechat určitou míru svobody, aby ukázali v čem jsou opravdu dobří a co je baví. To samozřejmě vyžaduje stejnou dávku zodpovědnosti od dané osoby. Když to ale klape, vzniká skvělá chemie, díky které se rodí perfektní produkty.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Předměstí Prahy - Kralupy nad Vltavou