Manažer projektů (junior)

NOVÝ START, personální agentura s.r.o. logo

Máte technické vzdělání a zkušenosti s řízením projektů? Do menší firmy s technickým produktem hledáme posilu do týmu obchodně-projektového řízení. Znalosti z obchodu výhodou. Zaškolení, plat 25-45 tis. čistého 13x ročně, seberealizace a kariérní růst. Vhodné pro juniory.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
45 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit technické projekty
  • Pečovat o plány projektů a navrhovat jejich vylepšení
  • Koordinovat dopravu a logistické procesy
  • Zajišťovat podporu pro zásobování staveb
  • Podílet se na systému neustálého zlepšování
  • Mít na starost obchodní činnost, komunikaci se zákazníky
  • Velmi úzce spolupracovat s nadřízeným obchodním manažerem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Projektový manažer Projektový asistent

Jazyky

Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zázemí menší stabilní společnosti
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Zaškolení
  • Plat 25-45 tis. čistého dle zkušeností
  • 13. plat
  • Penzijní připojištění
  • Služební mobilní telefon
  • Vzdělávání
  • Zvyšování kvalifikace
  • Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice

Proč si vybrat tuto nabídku

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ? Zázemí menší stabilní společnosti Práci na hlavní pracovní poměr Zaškolení Plat 25-45 tis. čistého dle zkušeností 13. plat Penzijní připojištění Služební mobilní telefon Vzdělávání Zvyšování kvalifikace Místo výkonu práce: region Moravské Budějovice

Informace o pozici

Mzda 25 000 - 45 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Moravské Budějovice
Termín nástupu 01.05.2024