IT Projektový manažer v oblasti kybernetické bezpečnosti

Jsme stabilní česká IT společnost, vyvíjíme vlastní platformu pro řízení identit. Hlavními články naší platformy jsou Identity manager a Access manager SW. V organizacích, kam naše IAM řešení nasadíme, neunikne našemu nástroji žádná identita. Hledáme nového Projektového manažera, který splyne s naším týmem. Jsme sehraní a rádi si pomáháme. Naše hodnoty jsou otevřená komunikace, sebevzdělávání, dlouhodobost, týmovost a lidský přístup.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • IdStory
  • 7. května 70, 149 00 Praha 11-Chodov

Popis pozice

 Co Ti nabízíme?

  • velké projekty, které tě budou neustále posouvat v IT trendech (mezi naše klienty patří např. Kooperativa, Cetin, nemocnice, ministerstva a další)
  • příležitost podílet se na transformaci naší firmy, máme za cíl expandovat do zahraničí
  • práci, která má smysl a je vidět, možnost být u zajímavých projektů a se zákazníky růst
  • spolupracovat budeš se skvělým týmem odborníků -  IT konzultantů, systémových administrátorů a linuxáků
  • máme různorodé projekty, hodně zakázek, ale přesto si zachováváme výhody menší firmy s minimem procesů, můžeme se rozhodovat rychle
  • vzdělávací školení (interní a externí)
  • flexibilní pracovní dobu
  • kuchyňku máme vždy zásobenou čerstvým ovocem, džusy, tyčinkami, čajem a velmi dobrou kávou :)
  • přátelskou a neformální firemní atmosféru
  • pomocnou ruku od fajn kolegů

Jak si Tě představujeme?

Hledáme k nám do týmu projektového manažera, který ovládá schopnost diplomacie a má představu, jak se řídí implementační projekt od začátku do konce. Hledáme srdcaře, kolegu otevřeného, pozitivního a inspirujícího, který s námi bude tvořit a budovat to, co nás baví.

  • umíš prokazatelně doručovat, zařizovat a dodávat
  • máš prokazatelné zkušenosti s vedením IT projektů, integrační projekty výhodou
  • chceš tvořit a vidět za sebou výsledky své práce
  • umíš skvěle jednat a vyjednávat
  • umíš budovat vztahy se zákazníky i s kolegy
  • jsi systematický, pečlivý a máš analytické uvažování
  • nevzdáváš se po prvním neúspěchu
  • máš obchodní cítění
  • máš angličtinu na profesionální úrovni (expandujeme do zahraničí)

Co bude Tvojí hlavní zodpovědností?

  • projektové řízení více projektů (např. Kooperativa, Cetin, ministerstva atd.)
  • hlídání rozsahu, rozpočtu a termínů
  • vyjednávání se zákazníky i týmem
  • rozvoj vztahů se zákazníky a řízení jejich očekávání

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Projektový manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Work-Life balance

  • 25 dní dovolené
  • homeoffice
  • pružná pracovní doba

Volný čas

  • Multisport karta
  • bazén a sauna u nás ve vile
  • masáže

Finanční bonusy a vánoční odměny

Vzdělávání

  • páteční angličtinu s rodilým mluvčím
  • firemní knihovnu, kde najdete vzdělávací materiály

IT vybavení

  • firemní notebook
  • výhodný mobilní tarif
  • telefon
  • monitor, další monitor, myš a další

Společné akce

  • grilování, společné snídaně a obědy
  • oslavy narozenin
  • bowling, vánoční večírek, sport … nebo si jen tak jdeme někam společně posedět

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště 7. května 70, 149 00 Praha 11-Chodov