JavaScript Developer – oblast IoT a digitalizace

Homeoffice HPP Freelancer
Cleverlance Enterprise Solutions s.r.o. Líbalova, Praha Chodov; Sochorova Brno; Ostrava
Do našeho týmu divize ESA hledáme nové kolegy/ně, kteří se zajímají o IoT a digitalizaci průmyslu. Nabízíme vám kompetenční růst ve velmi kredibilní oblasti, investice do vašeho rozvoje. Od vás očekáváme angažovanost, chuť zkoušet nové věci a nadšení pro oblast IoT.

CO VÁS ČEKÁ?

  • budete se podílet na návrhu a vývoji aplikací v oblasti IoT a digitalizace průmyslu
  • dostanete se i k technické analýze řešení
  • budete odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodání svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace​
  • spolupráce s našimi specialisty na optimalizaci vnitropodnikových procesů
CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
  • v této roli zúročíte svou praktickou znalost HTML/CSS, JavaScript, Node.js a TypeScript
  • určitě využijete znalosti Bootstrapu a MS SQL databází
  • dále se vám budou hodit zkušenosti s OOP programováním (C# nebo Java)
  • zabodujete svým zájmem či dokonce praktickou zkušeností s průmyslovými platformami IoT, jako např. PTC nebo ThingWorx
  • komunikujete plynně česky či slovensky, neobejdete se bez znalosti alespoň technické angličtiny
  • osobnostně oceníme profesionalitu, orientaci na výsledek a proaktivní přístup
  • pro odborný rozvoj se bude hodit zdravá ambice a chuť se rozvíjet ​

Jaké jsou benefity?

CO NABÍZÍME?
  • zázemí stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, čeká vás bohatá nabídka interních a externích školení více informací na Cleverlance FB stránkách​
  • zázemí moderních kanceláří v Praze, v Brně nebo v Ostravě, s občerstvením na pracovišti
  • zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
  • benefity (příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, příspěvek na stravování, MultiSport karta, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)​

Hledáme

JavaScript
Node.js
TypeScript
HTML
CSS
Bootstrap
Česky - domluvit se
Anglicky - čtení dokumentace
Úroveň: Junior
Úroveň: Medior
Úroveň: Senior
Úroveň: Expert
Vzdělání
Vzdělání
VŠ student

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Líbalova, Praha Chodov; Sochorova Brno; Ostrava