Senior Front-End Developer

Hledáme samostatného a zkušeného Senior Front-End Developera se solidní znalostí Reactu, který se připojí k našemu vývojovému týmu. Potřebujeme, aby jsi měl/la dobrý přehled o technologiích a uměl/a stavět a udržovat velmi kvalitní a optimalizované webové aplikace, které zaujmou uživatele! Tvoříme komplexní fulfillmentové služby. Našim klientům poskytujeme ucelená řešení pro jejich business. Postaráme se o outsourcing logistiky, napojení na marketplaces, optimalizaci skladových zásob i procesů

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

**Na čem  spolu budeme dělat:**

  • Vyvíjet nové funkce pro uživatele pomocí React.js.
  • Tvořit opakovaně použitelné komponenty a knihovny pro budoucí použití.
  • Optimalizovat komponenty pro maximální výkon na různých webových zařízeních a prohlížečích.
  • Spolupracovat s backendovými vývojáři a dalšími členy týmu při stanovování cílů, integraci API a zajištění technické proveditelnosti UI/UX designů.
  • Účastnit se revizí kódu a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu kolegům.
  • Přispívat k celkové architektuře a designu aplikace; návrhy na vylepšení a zdokonalení.
  • Udržovat a vylepšovat existující kód, řešit technický dluh a provádět refaktoring tam, kde je potřeba.
  • Pomáhat s odhadem, plánováním a prováděním vývojových úkolů a projektů.
  • Sledovat nové technologie a aplikovat nové poznatky v rámci vývojového procesu, jak je to vhodné.
  • Aktivně se účastnit týmových schůzek, přispívat k požadavkům projektu, designu a implementaci.

 **Nejdůležitější požadavky:**

  • Přibližně 5+ let zkušeností v front-end vývoji s React.js.
  • Znalosti JavaScriptu, povědomí o ES6+ a TypeScriptu.
  • Důkladné porozumění principům React.js.
  • Zkušenosti s postupy pro React.js - Redux, Redux-Saga.
  • Ovládání webového značkovacího jazyka (HTML5, CSS3).
  • Znalost moderních nástrojů pro vývoj front-endu (Webpack, Babel, Git).
  • Zkušenost s CI/CD alespoň na úrovni porozumění a jednoduché konfigurace.
  • Zkušenost s platformou AWS, Azure nebo podobnou nejméně na úrovni porozumění a jednoduché konfigurace.

Těšíme se na Tebe!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Javascript developer

Základní dovednosti

JavaScript HTML Node.js React JS Redux

Výhodou

Docker ElasticSearch GitLab CI JavaScript JIRA Node.js Slack AWS (Amazon Web Services)

Softskills

CSS CI/CD ES6

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Vzdálená práce Remote
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 02.07.2023
Termín nástupu 02.06.2023