FE REACT DEVELOPER SENIOR

Největším naším úkolem pro příští rok je stavba zcela nového core systému pojišťoven. Stavba úplně od základů a bez jakýchkoliv kompromisů spojených s modernizací a přerodem monolitických architektur. Nový systém stavíme na základech nejmodernějších dostupných technologií, architektur a nástrojů.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na čem budeš pracovat:

Podílet se na rozvoji informačního systému, vyvíjet frontend v Reactu webových aplikací pro pojišťovny.

Podílet se na rozvoji nových informačních systémů pro pojišťovny

Udržovat a psát nové funkcionality pro již existující projekty v Reactu

Psaní funkcionálního a čistého kódu.

Implementovat unit testy v Jest knihovně.

Číst a psát kód v anglickém jazyce.

Co k tomu budeš potřebovat:

  • otevřenou hlavu, která se jak umí své zkušenosti sdílet, tak se stále učit něco nového
  • ochotu pomáhat s code review pro kolegy s menší praxí
  • velkou míru samostatnosti
  • schopnost pracovat i v týmu (menší tým 5 lidí)
  • ochotu se učit nové technologie a přizpůsobit se týmovým standardům

S jakými technologiemi budeš pracovat:

  • Javascript (ES6+)
  • React
  • React-Redux
  • Webpack 5
  • Git
  • Clean Code
  • AJ pro psaní kódu a čtení dokumentace
  • Funkcionální programování

Jaké znalosti jsou výhodou:

  • Lodash/FP
  • Redux-Saga
  • React-Intl
  • Axios
  • NPM
  • Jest framework na psaní testů
  • ESLint (AirBnB) na formátování kódu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

React developer Javascript developer

Základní dovednosti

react javascript webpack5 git cleancode redux

Výhodou

lodash/fp

Softskills

samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Pružná pracovní doba / nové moderní pracovní prostředí s relax zónou a fitness / home office režim dle dohody s manažerem týmu + technické vybavení na pohodlnou práci z domova.
  • Odborná školení externě i interně od zkušenějších kolegů, e-learning via Udemy Business
  • Příspěvek na životní pojištění až 3150 Kč/měsíc, příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíc.
  • Zvýhodněné zaměstnanecké hypotéky poskytované finanční skupinou České spořitelny
  • Cestovní pojištění hrazené zaměstnavatelem, životní pojištění s úrazovým připojištěním a připojištěním pracovní neschopnosti hrazené zaměstnavatelem + další slevy na pojistném v rámci skupiny Kooperativa (např. povinné ručení)
  • 5 týdnů dovolené, 4 Sick Days, 1 Charity Day
  • Benefit plus karta /  MultiSport karta s příspěvkem až 15.000,- / rok, výuka jazyků na pracovišti, výborná káva, úschovna kol s převlékárnou a sprchou, parkování v podzemních garážích a další…

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme práci s nejnovějšími technologiemi na projektech, které řeší jen malý okruh IT firem. Máme otevřenou firemní kulturu, kde se každý dobrý nápad cení a rozhodování je rychlé, s okamžitým efektem. Ozvi se nám a představíme ti spoustu dalších důvodů, proč u nás lidé rádi pracují a jsou spokojení.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště BRNO / REMOTE
Termín pro odpověď do 30.09.2022
Termín nástupu 01.01.2022