JavaScript vývojář - frontend

Jsme doma na Vysočině, ale naše bezdrátové sítě znají po celém světě. Umíme kvalitní software i hardware, úspěch RACOMu ale stojí především na našich lidech. Do vývojového týmu nyní hledáme posilu na pozici JavaScript vývojář.

Úroveň
  • Junior
  • Medior
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Homeoffice
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co Tě čeká

  • Hlavní náplní Tvojí práce jako JavaScript vývojáře bude vývoj a údržba administračního rozhraní pro správu produktů Racom. Jedná se o React/Redux aplikaci optimalizovanou pro nízkokapacitní linky s vysokou latencí. Komunikace s backendem probíhá přes vlastní RPC API.
  • Vývoj rozhraní se snažíme směřovat k pokud možno maximální generičnosti a generovatelnosti - výhledově zvažujeme využít tutéž administraci u více typů produktů. Naše filozofie práce s konfigurací vychází z NETCONF protokolu. UI je postaveno na https://github.com/react-ui-org/react-ui a část Tvojí práce tedy bude směřovat do open source projektu.
  • Vývoj frontendu probíhá v malém remote týmu o 3 - 5 lidech, který je součástí většího softwarového týmu lokalizovaného v Novém Městě na Moravě. Kód a issues držíme v Bitbucketu, testy a CI nám řeší Jenkins. Jednou týdně máme pravidelný video call pro všechny, jinak jsme v kontaktu dle potřeby. Release web klienta je typicky v týdenních intervalech.
  • Čeká Tě vývoj administračních rozhraní produktů naší společnosti, úzká spolupráce s vývojáři embedded software na bázi linuxu, design API a spolupráce s partnerskými firmami v oblasti frontendu.

Co očekáváme

  • adekvátní zkušenosti v oboru (alespoň 2 roky praxe, vlastní portfolio projektů výhodou)
  • pokročilou znalost Javascriptu a HTML
  • dobrou znalost angličtiny (dokumentaci píšeme anglicky)
  • dobré komunikační schopnosti

Co ještě oceníme

  • znalost CSS
  • cit pro design a ergonomii uživatelského rozhraní a kreativní přístup

Pokud máš zájem, pošli nám svůj životopis na jobs@racom.eu nebo použij připravený dotazník. Pokud nás zaujmeš, rádi budeme hledat cesty, jak spolupracovat i mimo uvedené pozice.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Javascript developer React developer

Základní dovednosti

zkušenosti v oboru alespoň dva roky pokročilá znalost JavaScriptu a HTML dobrá znalost angličtiny

Výhodou

znalost CSS cit pro design a ergonomii uživatelského rozhraní kreativní přístup

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Věříme, že osobní spokojenost lidí se odráží ve fungování firmy a proto se snažíme sladit osobní a pracovní životy našich lidí. Konkrétně to u nás znamená:

  • práci na míru - společně si domluvíme pracovní náplň a podmínky - spíš než na tabulková místa a tituly na vizitkách se soustředíme na konkrétní práci a odpovědnost jednotlivých lidí
  • příjemné prostředí - máme samostatné kanceláře pro 2-5 lidí; potkáváme se rádi (na kafi, na obědě, nebo po práci na kole), ale zároveň respektujeme potřebu nerušené soustředěné práce a do společných akcí nikoho nenutíme
  • stabilitu - už přes 30 let jsme soukromá česká firma a všechny vlastníky stále známe jménem - potkáš se s nimi běžně na chodbě i na společných akcích
  • ubytování - v Novém Městě na Moravě umíme nabídnout pokoj ve sdíleném bytě i zvýhodněný pronájem celého bytu třeba pro mladou rodinu, do práce to budeš mít doslova pár kroků
  • místo pro život - Nové Město je ráj sportovců a všech outdoorových nadšenců, ale i skvělé místo pro rodinný život - najdeš tu solidní městskou vybavenost a zároveň nejkrásnější vysočinskou přírodu rovnou za humny

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Nové Město na Moravě / ČR