PHP developer

Co Tě bude čekat: Tech Stack BlueGhostu: GIT, Composer, PHP 8, Symfony 6, Twig, MySQL, REST, Javascript (ES6, TypeScript, React), RabbitMQ, Redis. Občas využíváme i PHPStorm a jestli jsi zvyklý*á fungovat ve Windows, mac OS nebo Linux je nám fuk. Velikost a náročnost úkolů bude odpovídat tvým schopnostem. Když si nebudeš vědět rady, tak ti tým ochotně poradí. Naopak máš možnost přijít s vlastními nápady a zlepšováky. BlueGhost tě rád podpoří v konkrétní specializaci.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
85 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

PHP developer*ka

Hledá se nový*á parťák*čka, který*á se nezalekne žádné výzvy. Jsi PHP programátor*ka a hledáš práci, co tě nebude strašit ze sna? Přidej se do týmu Modrého ducha! Férové jednání + myšlení hlavou = rádi si plácneme.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer PHP developer

Základní dovednosti

Objektové programování v PHP a práci s databázemi – MySQL. Znalost GITu a MySQL podmínkou. Alespoň 2-3 roky zkušeností či vlastní portfolio práce které nám můžeš ukázat.

Výhodou

Znalost Symfony výhodou.

Softskills

Chuť se vzdělávat a používat nové technologie. Férové jednání i z tvé strany.

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Na co se u Modrého ducha můžeš těšit?

  • Flexibilní pracovní dobu, kterou si sám*a nastavíš a možnost až 50 % práce z home office (full remote je také možný).
  • Veselou a přátelskou atmosféru.
  • Využívání světových technologií jako Symfony nebo GIT.
  • Férové jednání z naší strany.
  • Pestrou paletu projektů, na kterých se budeš podílet od začátku do konce.
  • Individuální rozpočet na vzdělávání 8000 Kč/rok.
  • Řadu ostřílených kolegů, pet-cokoliv friendly kancelář, vymazlené pracovní prostory včetně baru, které ti budou k dispozici nejen v pracovní době,...
  • Zásoby dobré kávy a dalšího alka či nealka. V létě nanuky, v zimě vitamíny. Ovoce a další sváči celoročně.
  • A samozřejmě věčnou klasiku jako přátelský (skoro rodinný) kolektiv, pravidelné firemní akce, vnitroblok pro parkování čehokoliv, i grilu,...

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 85 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6
Termín pro odpověď do 30.09.2023
Termín nástupu 16.10.2023