Senior analytik IT bezpečnosti

Aricoma Enterprise Cybersecurity a.s. logo

Našli jste svůj talent v analýze a dostali jste se pod kůži legislativě v oblasti security? Na pozici procesního analytika se u nás můžete těmto oblastem věnovat naplno. Přidejte se do našeho týmu.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Vaším úkolem bude:

  • Příprava projektů (včetně přípravy nabídek), odpovědnost za úspěšnou realizaci projektů.
  • Presale podpora.
  • Vedení interview se zákazníkem.
  • Zpracovávání auditních zpráv.
  • Bezpečnostní konzultace, poradenství pro klienty.
  • Bezpečnostní analýza informačních systémů a sítí.
  • Prezentace výsledků zákazníkovi.

Co od Vás očekáváme?

Znalosti legislativy a norem

  • Samostatná práce s autoritativními zdroji (normy, standardy, best practice) a jejich aplikace v projektech.
  • Zákon o kybernetické bezpečnosti a navazující vyhlášky - výhodou.
  • ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002 - výhodou.

Další požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT.
  • Minimálně komunikativní znalost anglického jazyka, aktivní výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce a odolnost vůči stresu.
  • Schopnost organizace souběžných projektů, řešení priorit.
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup.
  • Ochota a chuť učit se novým věcem.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Procesní analytik

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

V AEC Vám nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, výuka jazyků s rodilým mluvčím, příspěvek na stravování, Multisport karta, referral program, mobil s datovým tarifem, zvýhodněné tarify pro rodinu.
  • Flexibilní pracovní dobu, home office.
  • Možnost školení, interní workshopy, získání dalších certifikací.
  • Nápoje zdarma (káva, čaj).
  • Účast na konferenci Security.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Proč si vybrat tuto nabídku

• Přidanou hodnotu AEC vidíme především ve spolupráci 3 týmů – Risk & Compliance, Pentesterů a Technologií, které se doplňují a společně poskytují řešení pro naše zákazníky. • Kolegové velmi oceňují možnost profilovat se dle vlastního přání, možnost přesahu do jiných oblastí v rámci AEC, či vzdělávání (certifikáty atd.). • Práce není jednotvárná. • I když rosteme, zachováváme si přátelské prostředí, neformální firemní kulturu. • Na seniorské pozici působí zaměstnanci autonomně. • AEC dále pořádá největší Security konferenci v ČR.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno