Specialista tržních rizik

Jsme ryze česká banka. Do našeho týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni. Pojďte růst s námi!

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Specialistou tržních rizik u nás:

  • Zodpovídáte za identifikaci, přípravu opatření k nastavení efektivního sledování a vyhodnocování rizik podstupovaných bankou, zejména tržních rizik.
  • Připravujete implementaci a vývoj vhodných nástrojů pro řízení tržních rizik, rizika likvidity, rizika koncentrace, řízení kapitálu a monitorování přiměřenosti řízení rizik v bance.
  • Připravujete reporty na bázi jazyka SQL a programujete v jazyku Python pro účely pravidelného reportingu útvaru řízení rizik.
  • Sledujete nejnovější trendy a požadavky regulace a analyzujete dopady na banku.

Pozice je pro Vás vhodná pokud:

  • Máte VŠ vzdělání matematického, technického, popř. ekonomického směru.
  • Chcete pracovat s daty a umíte používat nástroje jako MS Excel, VBA a SQL k jejich analýze.
  • Znáte produkty finančních trhů a obecných principů řízení tržních, popřípadě jiných finančních rizik.
  • Znalost jazyka Python výhodou.
  • Anglický jazyk je plus.
  • Trestní bezúhonnost je samozřejmostí.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Procesní analytik

Základní dovednosti

SQL Python

Výhodou

AJ VŠ matematického oboru MS Excel VBA SQL znalost finančních trhů

Softskills

komunikace analytické myšlení

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Spoluprací s námi získáte:

  • Šanci pracovat pro dynamicky se rozvíjející společnost a možnost být u zrodu něčeho nového.
  • Možnost získat práci, která je v malém týmu více s přesahem.
  • U nás najdete práci v příjemném prostředí v centru Olomouce.
  • Vaše obzory budeme dále rozšiřovat v rámci osobního rozvoje.
  • Zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, My Days, stravenkový paušál.
  • Zvýhodněné bankovní produkty.
  • Výhodné telefonní tarify od společnosti Vodafone CZ.
  • Kafetérie.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost občasné práce na home office.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Olomouc