Python/Django Developer

Ahoj! Hledáme programátora se znalostí Pythonu a frameworku Django, který by nám pomohl s vývojem interního projektu. Tvým úkolem bude optimalizace uživatelského rozhraní pro administraci e-shopu. Nehledáme někoho na plný úvazek, spíše někoho, kdo by mohl přispívat na pár hodin měsíčně podle potřeb projektu a tvé dostupnosti.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co od tebe očekáváme?

  • Zkušenosti s vývojem v Pythonu a práce s frameworkem Django.
  • Schopnost samostatně pracovat na zadaných úkolech.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Práci na projektu v oblasti e-commerce.
  • Flexibilní spolupráci na pár hodin měsíčně podle potřeby a rozsahu úkolů.
  • Příležitost podílet se na zdokonalování interního systému.
  • A samozřejmě finanční odměnu.

A jak to celé funguje?

  • Komunikace probíhá online, a spolupráce je založena na zadávání konkrétních úkolů.
  • Máš možnost se podílet na plánování a návrhu nových funkcionalit.

Pokud tě naše nabídka zaujala a máš zájem připojit se k našemu týmu, pošli nám svůj životopis a krátký popis tvých zkušeností.

Těšíme se na setkání s tebou!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky

Pozice

Python developer Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Ostrava