Integrační specialista (SQL + jakýkoliv programovací jazyk)

Znáte SQL a máte základy programování? Pokud ano, jste tu správně. Hledáme totiž šikovné integrační specialisty, kteří se chtějí stát součástí skvělé firmy.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

My už 16 let tvoříme a poskytujeme eWay-CRM, unikátní CRM systém zakomponovaný přímo do Microsoft Outlooku. Máme okolo 1 000 klientů z USA a Evropy a další rychle přibývají.

Při zavádění eWay-CRM potřebují naimportovat data z jiných systémů, napsat na zakázku report, sadu SQL triggerů nebo napojit eWay-CRM na jiný software. Integrace píšeme v C#, ale jestli znáte Python, JavaScript, PHP nebo cokoliv jiného, ozvěte se.

Stanete se součástí implementačního týmu, který intenzivně komunikuje s klienty a šije jim naše CRM na míru.

Na co se můžete těšit

Jsme mezinárodní tým s kancelářemi v Praze a ve Spojených státech, který si zakládá na příjemné a neformální atmosféře. Nejsme korporát, ve kterém jste svázáni procesy a politikou. Nejsme ani startup z garáže, kde levá ruka neví, co dělá pravá. Jsme zdravá firma, ve které se všichni známe a táhneme za jeden provaz.

Neděláme na projektech, které dokončíte a už o nich nikdy neslyšíte. Pracujeme na produktu a jsme v každodenním kontaktu s klienty. Máme tak šanci pochopit, co se jim líbí a co je třeba ještě vylepšit. Díky tomu vidíme, že naše práce přináší lidem skutečný užitek.

Sídlíme v pražských Záběhlicích na křižovatce vlaku, autobusu a tramvaje s vlastním parkováním. Se soustředěním nám pomáhá kvalitní káva a na recepci je vždy něco na zub.

Jo a angličtinu u nás určitě využijete. Klienti i kolegové z USA rádi využijí Vaše schopnosti :-)

Staňte se součástí skvělého týmu a přidejte se k nám.

Těšíme se na Vás!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Python developer Javascript developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Záběhlice