Senior Frontend Developer

Homeoffice HPP Freelancer
cbData Kanceláře: Jičín, Brno, Praha, Znojmo, Bratislava a nebo home office 100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Tvoř s námi technologie pro zodpovědný gaming!. Co Tě čeká slovy našeho FE leadera? Cutting-edge webové technologie. Žádná zastaralá codebase ani korporátní monstrum. Možnost postavit si vlastní FE tým, řešit rozvoj produktu jak z pohledu businessu, tak z pohledu UX / UI. Projekt vystavěný na zelené louce za poslední rok interním FE týmem, který je 100% k dispozici a vysvětlí každý řádek kódu.

Tvoř s námi technologie pro zodpovědný gaming!

Nebaví tě tvořit nudné e-shopy, CRM nebo ERP? Pojď tvořit k nám do cbData! Baví nás nové technologie a zábavní průmysl. Jsme jedničkou na poli neherních IT řešení pro herní průmysl.

Frontend Senior Developer

Do našeho týmu v Praze, Jičíně, Brně nebo ve Znojmě hledáme kolegyni/kolegu na pozici frontend lead developera.

Náplň práce

Cutting-edge webové technologie. Žádná zastaralá codebase ani korporátní monstrum. Možnost postavit si vlastní FE tým, řešit rozvoj produktu jak z pohledu businessu, tak z pohledu UX / UI. Projekt vystavěný na zelené louce za poslední rok interním FE týmem, který je 100% k dispozici a vysvětlí každý řádek kódu.

  • Vývoj legislativně kompatibilních online kasín
  • Správa několika white-label instancí skrze monorepo
  • Vývoj nových funkcionalit, plánování náročnosti tasků
  • Frontendy stavíme na Next.js
  • Interní administrace v Reactu
  • Vše kompletně v TypeScriptu

Technologie, které používáme

  • Development: Primárně React.js a Next.js, Codebase v Monorepu
  • Deployment: CI / DC přes Azure DevOps, Hostování na Google Cloud
  • Colab: Komunikace přes Teamsy, single source of truth pro frontendy je Figma

Co očekáváme

Máš už zkušenosti na reálných projektech, všechny technologie znáš.

  • Komplexní znalost Reactu (16.8+), Hooků a TypeScriptu
  • Znalost frameworku Next.js (SSR), Context API
  • Zkušenost s JavaScript (ES6+) a Node.js
  • Deployment a správa prostředí skrze Google Cloud Platform a Azure DevOps
  • Orientace ve Figmě a spolunávrh UI/UX
  • Zodpovědné odhady pracnosti a náročnosti tasků
  • Spolupráce při vytváření business analýzy

Co je potřeba

  • Úroveň
    Senior
  • Praxe
    4 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – domluvit se

Nabízíme

  • Mzda
    70 000 - 100 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Mzda
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie

Jaké jsou benefity?

Pružná pracovní doba

5 týdnů dovolené

Stravenky, pitný režim a další zaměstnanecký servis

Příspěvek na penzijní připojištění

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další) Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Kanceláře: Jičín, Brno, Praha, Znojmo, Bratislava a nebo home office
  • Termín pro odpověď do
    15.09.2022
  • Termín nástupu
    01.10.2022