Nabíráme REACT DEVELOPERY s praxí!

Jsme mezinárodní tým zkušených profesionálů, který už od roku 2008 vyvíjí software pro řízení vztahů se zákazníky eWay-CRM. Naše aplikace pomáhá firmám po celém světě spravovat klienty, poptávky a projekty. Se svojí centrálou v Praze a pobočkou v USA patříme mezi nejúspěšnější české zástupce na trhu CRM systémů a ten svůj prodáváme do celého světa. V roce 2020 jsme s eWay-CRM získali prestižní ocenění od Gartneru „Front Runners 2020“ a v roce 2019 Supreme Software Award.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Pro naši online divizi hledáme kolegy, kteří mají rádi webové technologie a pomohou nám s aplikací eWay-CRM Web.

  • React (znalost s praxí)
  • TypeScript (znalost s praxí)
  • NodeJS a npm (znalost s praxí)
  • Visual Studio Code (znalost s praxí)
  • Znalosti MS Fluent UI, MSSQL, C#, .Net, Windows výhodou
  • Potřeba se neustále vzdělávat a posouvat dál
  • Pečlivost a smysl pro detail
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer TypeScript developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Práci, která bude mít smysl a její výsledky budou opravdu vidět
  • Flexibilní pracovní dobu, možný občasný home office
  • Mezinárodní tým, který si zakládá na přátelské a neformální atmosféře
  • Firemní akce, občerstvení, jazykové kurzy

Jestli umíte React, napište nám e-mail a pojďte s námi ukázat světu, že české firmy software prostě umí!

Máte za sebou už nějaký projekt? Pochlubte se s ním! Pošlete nám odkaz nebo printscreeny Vaší práce, na kterou jste pyšní. Popište, jaké největší výzvy a problémy jste řešili, a jaké technologie / frameworky používali.

Patricie.zitova@eway-crm.com

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 10