React Developer pro novou streamovací službu

Jsme česká internetová jednička. Vyvíjíme videoplatformu, která svým obsahem změní to, jak se v Česku sleduje televize. V našem týmu aktivně pracujeme na revolučním IPTV projektu, na televizním programu tv.seznam.cz i rozšiřování služby Stream.cz.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Službu IPTV stavíme na značce Stream.cz, kterou měsíčně navštíví více než 3 miliony diváků. Těmto lidem už nyní nabízíme množství kvalitního video obsahu včetně vlastní tvorby Stream originals a video obsahu nezávislých producentů a tvůrců.

Více informací se můžete dočíst v rozhovoru našich kolegů: https://blog.seznam.cz/2023/03/ vyvoj-iptv-jak-vznika-ambiciozni-streamovaci-sluzba/ nebo se podívat na naši přednášku pro komunitu Frontendisti.cz.

Do týmu hledáme Frontend Developera, který má zkušenosti s vývojem v technologiích React, NextJS (13+ a app router) a TypeScript

Co vás denně čeká a nemine:

  • Codebase v TypeScript
  • Práce s React Dev tools, Lighthouse, Sentry
  • Práce s browser APIs
  • Webpack, Pnpm
  • Komunikace s backendem přes REST/JSON API
  • GitLab CI, code reviews, Jest, PlayWright, ESLint a StyleLint a další nástroje
  • Optimalizace performance, ale i přístupnosti
  • Komunikace s vývojovým i produktovým týmem
  • Standupy, retrospektivy, groomingy - prostě scrum

Co je výhodou:

  • Zkušenost s Node JS nebo Kotlin/Swift
  • Znalost React Native, nebo zkušenost s vývojem videoplatfromy
  • Znalost pokročilých principů animace

Zapadnete do týmu, protože:

  • Jste zkušený/á vývojář/ka a máte rád/a čistý a bezpečný kód
  • Rádi zkoumáte nové technologie a diskutujete nad nimi
  • Dokážete se efektivně zorientovat v cizím kódu
  • Dokážete najít problémové části aplikace a navrhnout jejich opravu
  • Máte zkušenosti s laděním performace webových aplikací
  • Preferujete pořádek v Gitu a celém projektu
  • Nebojíte se nových projektů a s tím spojených výzev

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

React developer TypeScript developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč u nás:

  • Stanete se aktivní součástí nového produktu, který má nejvyšší ambice na českém trhu
  • Budete mít možnost pracovat na webových aplikacích, nebo i cross-platfomní aplikaci s přesahem do nativního vývoje
  • Prostředí, ve kterém se člověk může realizovat a přicházet ze svými nápady. Rychle je dokážeme posouvat kupředu
  • Velkou míru seberealizace, svobodu v práci a možnost ovlivnit podobu a další rozvoj videa na Seznamu
  • Práce na službě, kterou využívá půl milionu uživatelů denně
  • Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené a řadu dalších zajímavých benefitů jako například Cafeterie, stravenky, 5 free days, nebo vlastní fitko v budově
  • U nás se můžete efektivně dále vzdělávat (celofiremní/mezidivizní tech. konference, týmový účet na Frontendmasters, 1:1 s nadřízeným zaměřené na osobní rozvoj i kariérní růst)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha