Storage & SAN specialista (m/ž)

SANkový tým, který je součástí O2 IT Services (https://www.o2its.cz/), tedy 100% dceřiné společnosti O2, hledá novou posilu pro práci na diskových polích a optických sítích.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Vaše budoucí práce:

• Spolupráce na návrhu a rozšiřování prostředí
• Dokumentace, analýzy a návrhy optimalizace provozu
• Příprava a práce na migraci dat
• Proaktivní kontroly prostředí včetně aktivních zásahů
• Aktivní řešení problémů s podporou jednotlivých výrobců

Co u Vás hledáme:

Znalosti v oblastech:
• Problematiky SAN infrastruktury a diskových polí
• Komunikačních protokolů, principů fungování SAN a Storage
• Konfigurace technologií pro SAN, Storage
• Základní administrace OS – MS Windows, Linux, AIX, HPUX, VmWare, Hyper-V

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Sítě provoz

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Nabízíme zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí IT společnosti s možnosti dalšího kariérního růstu.

O2 IT Services ale nabízí také širokou škálu dalších zajímavých benefitů. Mezi těmi, které stojí za to zmínit, jsou:

- Zaměstnanecký tarif, díky kterému už nebudete muset hlídat útratu za data a volání

- Příspěvek až do výše 12 000 na nový mobilní telefon

- 18 000 benefit bodů

- Stravenkový paušál

- Multisport karta

- aj, ...

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás se dostaneš k široké škále moderních technologií, ve všech fázích životního cyklu IT. Využíváme silného zázemí O2 a zároveň výhod menší samostatné firmy. Se zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy. Společně rozvíjíme pozitivní a přátelskou pracovní atmosféru. Hledáme skvělé kolegy, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné. Kdo chce kariérně růst, dostane vždy šanci ukázat, co umí.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Za Brumlovkou 266/2, 140 00 Praha