Senior SAP FI/CO konzultant/ka

Zajímá tě oblast FI/CO? Máš zkušenosti s S/4 HANA? Rozvíjíš se rád(a)? Chceš pracovat na zajímavých, skutečně inovativních projektech? Pokud ano, rádi tě u nás přivítáme!

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Tvoje náplň práce bude vážně rozmanitá. Budeš dělat na

implementačních projektech:

  1. participace na implementacích (Greenfield) S4 HANA v oblasti FI/CO

  2. participace na konverzních projektech (SAP R/3 na S/4 HANA)

  • mapování procesů, analýza a integrace požadavků

  • aplikace SAP Best Practices

  • zapojení do integračních testů (vytváření scénářů a testování)

rozvojový projektech:

  • analýza a návrh řešení pro stávající zákazníky v rámci rozvoje

  • implementace nových funkcionalit

a spoustě dalšího, jako je třeba:

  • podpora a mentoring juniorních kolegů

  • a kontinuální vzdělávání a certifikace (možnost využití interních Best Practices systémů i splnění SAP Certifikací)

Naprosto báječné bude, pokud budeš mít takovýhle skill set:

  • technickou a funkční znalost FI/CO modulů (minimálně jednoho z nich) pro S/4 HANA (znalost R/3 extrémně vítaná)

  • analytické myšlení, schopnost a chuť učit se pořád dál a dál

  • dobré komunikační a organizační schopnosti - pro konzultanta naprosté “must”

  • schopnost pracovat v týmu bez podrážení nohou i unést zodpovědnost sám za sebe

  • aktivní znalost angličtiny - rozšiřujeme portfolio klientů stále více do zahraničí

  • ochotu občas cestovat po České republice

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

  • know-how uznávaného hráče na trhu podnikových řešení s 30letou historií
  • příjemná startupová atmosféra Sabrisu se silou největší české IT skupiny ARICOMA za zády
  • podpora tvého osobního i profesního růstu: možnost účastnit se mezinárodní konferencí, školení, jazykové kurzy,…
  • flexibilita při organizaci práce - zázemí naší dechberoucí pražské kanceláře či menších poboček v Brně a Ostravě pro spolupráci s týmem i možnost home office
  • NEOMEZENÁ dovolená
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • kvalitní notebook, mobil s neomezeným voláním a 10GB dat
  • možnost využívat online zdravotní poradny ulekare.cz nejen pro sebe, ale i pro rodinné příslušníky
  • „Flexi Benefit“ body ve výši 2300 Kč / měsíc s možností rozdělení mezi cafeterii, multisport kartu, nebo penzijní, životní pojištění nebo investice
  • stravenkový paušál ve výší 75 Kč / odpracovaný den
  • partnerské slevy na IT produkty, zájezdy, telco služby i pro rodinné příslušníky
  • kolegové, kteří táhnou za jeden provaz a už teď se těší na nového člena týmu ????

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme stabilní společnost, která se stala součástí IT skupiny ARICOMA, která trvale roste. Záměrem ICT holdingu je konsolidace ICT aktivit v ČR a SR s cílem být jednoznačně největším poskytovatelem ICT služeb pro podnikovou sféru. Aricoma Group reprezentuje zastřešující brand pro celou skupinu navenek a podporuje spolupráci mezi jednotlivými částmi.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha; Brno; Ostrava