SAP ABAP/Fiori Developer | Full remote

  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT:

Budete mít zodpovědnost za svoji oblast v implementačních projektech (od analýzy, po testování a support), spolupráci s ostatními vývojáři a konzultanty, kooperaci na přípravě nabídek a tvorbu technické dokumentace a manuálů.

POŽADAVKY:

  • Základní znalost development nových Fiori aplikací: ODATA, FIORI, CDS Views, XML, Web IDE,
  • Pokročilé znalosti v ABAP Development, SQL, SAP GUI,
  • Zkušenosti se SAP S/4HANA, AP Fiori a SAP UI 5, SAP Cloud Platform výhodou,
  • Další jazyky výhodou: Java script, RAP, HTML, CSS,
  • Angličtinu na komunikativní úrovni,
  • Týmového ducha, ale dokážete pracovat i samostatně,
  • Open mind, chuť se učit novým věcem a trendům,

O PROJEKTU:

Spolupráce na HPP / 90-120k za měsíc

Práce na remote - 2x za měsíc se stavit v kanclu v Praze

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

ABAP Fiori SAP UI 5

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Remote / Praha