Senior Tester & Mentor

Do naší mateřské společnosti ARBES Technologies, která je jedničkou na českém trhu v oblasti vývoje produktů pro kapitálové trhy a Core Banking systémů, hledáme šikovného Senior Testera s minimální zkušeností 3 roky v oblasti testováním. Senior Testera hledáme do teamu TA. ARBES TA je moderní systém typu „Transfer Agency“ pro správu a distribuci otevřených podílových fondů určený k distribuci podílových listů a komplexní správě podílových fondů.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Váš pracovní den bude vypadat takto:

  • Budete organizovat práci sobě a kolegům testerům,
  • Zlepšovat a nastavovat procesy kolem testování,
  • Připravovat testovací data a prostředí,
  • Testovat, spolupracovat s analytiky a vývojáři, mentorovat,
  • Pracovat s JMeter, Postman, SQL, Jenkins,
  • Vyhodnocovat výsledky z testování,
  • Tvořit a udržovat testovací dokumentaci,
  • Podílet se na automatizovaných testech.

S čím budete převážně pracovat?

  • XML,
  • Git,
  • Jenkins,
  • Katalon Studio, JMeter,
  • SoapUI/Postman,
  • Confluence, Jira,
  • EA

Co by Vás mohlo ještě zajímat?

  • Alokace: Fulltime (100 %)
  • Způsob spolupráce: IČO i HPP
  • Předpokládaný start: ASAP
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Lokalita: Praha 5

A co můžete získat?

U HPP:

  • Benefity – Cafeterie 9 000 Kč (cafeterie, penzijní připojištění, multisport).
  • Kvartální bonus nad rámec ohodnocení – zakládá se na utilizaci přiděleného projektu.
  • Elektronické stravenky v hodnotě 180 Kč.
  • Externí školení
  • Až 30 dnů volna.

HPP/IČO

  • Flexibilní pracovní doba (core 9-15h), HO 3 dny/týdně a dále dle dohody.
  • Pohodové a neformální fungování, ale není tu ani úplně punk, jsme stabilní a preferovaní hráči na finančním a bankovním trhu.
  • Profesní růst.
  • Relax zóna (šipky, fotbálek, masážní křeslo), každé úterý čerstvé ovoce.
  • Týmové akce, společné sportovní akce.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Tester

Základní dovednosti

XML Git Jenkins Katalon JMeter Postman EA

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Proč si vybrat tuto nabídku

S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha