Hledáme senior Linux Administrátora

Homeoffice Remote Freelancer
Apsaz Consulting a.s. Praha 130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Jestli je pro vás opravdu důležité, aby vše běželo tak, jak má, jste na správném místě! Budete u začátku stavby vlastního cloudu a budete moct do toho hodně mluvit. Společně s týmem budete mít na starosti běh desítek serverů, a budete ověřovat a nasazovat nové technologie.

Co vás čeká? Je toho hodně!

  • pomoc s opennbulou a podílení se na správě virtuálních serverů
  • účast při nasazování nového zálohování
  • bude kladen velký důraz na online zálohu MySQL databází a serverů
  • komunikace se zákazníky převážně v češtině (nově i v anglickém jazyce)
  • držení pohotovostí ( 24/7)

Co do Vás potřebují:

  • angličtinu, komunikace se zákazníky (psaná i mluvená forma)
  • znalost OS Linux a jeho distribucí (Red Hat, CentOS, Ubuntu, Fedora, Debian nebo jiných)
  • znalost OS MS Windows a jejich techlogii (ADs)
  • orientaci v IT oblasti, zkušeností se správou serveru
  • základní znalost monitorovaciho systému zabbix
  • nutná znalost práce s weby (apache, nginx, php, mysql...)
  • znalost alespoň jednoho zálohovacího systému BackupPC, Bacula, Veem,ComVault
  • chuť na sobě pracovat a naučit se něco nového
  • umět komunikovat - to je pro nás klícová vlastnost

Co je potřeba

Linux
Správa aplikačních serverů
Komplexní zálohování
virtualizace
dockerizace
OS MS Windows
Red Hat
Ubuntu
Fedora
Debian
Zabbix

Softskills

aktivní komunikace
zodpovědnost
dodržení termínů
koncepčnost
systematičnost
schopnost řešení krizových situací
schopnost rozeznat priority
  • Úroveň
    Senior Expert
  • Praxe
    3 roky
  • Jazyky
    Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Plat
    100 000 - 130 000 Kč / měsíc
  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice Remote
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Firemní telefon a tarif
  • Firemní notebook
  • Flexibilní pracovní doma (možnost full remote/HO)
  • Možnost seberealizace, školení a další vzdělávání
  • Teambuildingové akce
  • Pro mimo pražské možnost firemního bydlení v Praze

Proč si vybrat tuto nabídku?

Budete pracovat ve firmě, kde si nikdo na nic nehraje, kde panuje neformální přátelské atmosféra a kolegové si navzájem pomáhají. Šéfové jsou spíš profící a parťáci ochotní pomoci než manažeři. Nečekají vás žádné korporátní nesmysly, ale naopak vás čeká stabilní práce na roky dopředu a možnost se dál učit a rozvíjet. K tomu super nové kanceláře v centru Prahy, velké terasa, společné hospůdky, team buildingy - je toho fakt hodně a určitě vás to bude bavit!

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Freelancer
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Střední
  • Místo pracoviště
    Praha