FRONTEND DEVELOPER

Pro všechny projekty chystáme frontend na míru bez frameworku a na vlastních osvědčených postupech. Precizní výsledek je to, co nás žene vpřed. Máš to stejně?

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
85 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

 Tvoje UI a myšlenky budou pohánět různorodé ambiciózní projekty. Čekají na tebe prezentační weby, kreativní microsity, e‑shopy a webové aplikace. Monotónní práce se tedy rozhodně bát nemusíš. S kolegy z frontendového týmu budeš na zelené louce tvořit knihovnu UI komponent a následně ji nasazovat na CMS.

Pracujeme v samostatných projektových týmech a společně vymýšlíme návrh dat a jejich napojení. Projekty budeš dotahovat do posledního detailu a testovat jejich vizuální a technologickou kvalitu. Týmy řídí projekťáci, kteří komunikují s klienty a přebírají si otestovanou práci.

V SUPERKODERS si všichni pomáháme, děláme si code i design reviews a ti, kteří mají s daným typem práce nejvíce zkušenosti, jsou připraveni ti kdykoliv poradit. Občas se společně pobavíme i nějakým projektem pro nás.

Každých 14 dní máme navíc rozvojový (čistě technický) meeting. Na něm řešíme postřehy k projektům i novinkám ze světa frontendu. Plánujeme vylepšení a organizujeme je do roadmapy. I ty se tak zapojíš do našeho rozvoje.

JAK SI TĚ IDEÁLNĚ PŘEDSTAVUJEME
Máš 3 a více let zkušeností s kódováním UI komponent.

• Už jsi nasazoval projekt na CMS.

• Orientuješ se v javascriptu a nedělá ti problém nasadit komponentu třetích stran.

• Ve tvém portfoliu jsou i střední projekty.

• Baví tě různorodá a kreativní práce.

• Jsi precizní, své výstupy testuješ a zajímá tě i výsledná user experience.

• Nebojíš se říct svůj názor. Konstruktivní kritiku dokážeš dát i přijmout.

• Ovládáš alespoň základně tooling (npm, gulp) pro kódování.

• Rád pracuješ v týmu, ale zároveň dokážeš být samostatný a držíš slovo.

• Orientuješ se v aktuálních technologiích a trendech. Makáš na sobě a učíš se nové věci.

• Hledáš řešení a slova dokážeš přetavit v akci.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Web/kodér

Základní dovednosti

Sass BEM metodika VanillaJS Figma Git

Výhodou

Adobe XD Adobe Illustrator StimulusJS TailwindCSS Node/NPM Gulp Webpack

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat 3× týdně z domu (více dle individuální domluvy).
  • Možnost výběru nadstandardního notebooku Mac/Win, externího monitoru a dalšího příslušenství.
  • Možnost Work&Travel – to pro nás není prázdná fráze.
  • A spousty dalších drobností pro zpříjemnění práce.

V ČEM JE PRÁCE U NÁS JEDINEČNÁ

KAŽDÝ DEN SE UČÍŠ NĚCO NOVÉHO
Žádné sekání pořád těch stejných věcí jako na výrobní lince – weby, webové aplikace a e‑shopy vyvíjíme zásadně na míru, takže každý projekt je jiný. Budeš mít spoustu prostoru pro své nápady, kreativitu i aplikaci nových technologií. A k ruce špičkové vývojáře, kteří ti kdykoliv poradí nebo tě navedou.

HNED OD ZAČÁTKU MŮŽEŠ MĚNIT FIRMU
Naše struktura je tak plochá, jak to jenom jde. I jako nováček můžeš hned od prvního dne promlouvat do záležitostí firmy a cokoliv změnit. Nebo třeba vymyslet, jak daný web či aplikaci postavíme, pokud tě napadne lepší než původní postup. Konstruktivní zpětnou vazbu nebo kritiku vždy vítáme.

PRÁCE, KTERÁ MÁ SMYSL
Knihy Dobrovský, Český rozhlas, Invia, Preciosa. U nás budeš dělat na projektech, které často slouží stovkám tisíc nebo milionům lidí. Když pak klient na schůzce popisuje, jak jsou jeho klienti z nového e‑shopu nadšení, protože je mnohem rychlejší a přehlednější, je to pocit k nezaplacení.

Proč si vybrat tuto nabídku

V našem týmu nemá hlavní slovo šéf, ale ten, kdo má nejlepší nápad. Dostaneš u nás svobodu, možnost profesně růst a podílet se na různorodých projektech. Pracovat budeš se špičkovými vývojáři, kteří ti budou každý den oporou. To stejné očekáváme i od tebe. U nás pochopíš, co je to super tým.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 85 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno