C/C++vývojář oblast síťové komunikace

V Sii hledáme vývojáře/ku v C/C++oblast síťových aplikací" zejména v C Jedná se o nový téměř IOT projekt- ECDT, vývoj a implementace síťové komunikace/knihovny pro embedded zařízení průmyslové automatizace

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Nabízíme:

  • Pionýrskou práci a přísun neustále nových technologií komunikace v průmyslové automatizaci a IoT
  • Rozvoj znalostí v oblasti sítí založených na Ethernetu, rozvoj znalostí v oblasti embedded vývoje a optimalizace
  • Práci v mezinárodním týmu (USA, Čína, Polsko, mnohé další
  • Řadu dalších zaměstnaneckých výhod (více při osobním pohovoru)

Co je nutné znát/orientovat se

  • Rutinní znalost C nebo C++
  • Znalost anglického jazyka a ochota komunikovat s týmy z celého světa
  • Základní znalosti teorie složitosti, paměťových optimalizací, fungování toolchainů
  • Základní zkušenosti s psaním bezpečného kódu a s kvalitou kódu
  • Nadšení pro vývoj software
  • Ochotu učit se neustále nové věci a zdokonalovat se

    Výhodou

  • Zkušenosti s embedded vývojem a optimalizací na velikost
  • Zkušenosti s multiplatformním vývojem (alespoň pro Windows/Linux), velkou výhodou  jakýkoliv embedded RTOS
  • Znalost CMake, Git, Python, UML
  • Setkání s agilním vývojem
  • Znalost síťové komunikace (ISO/OSI model, BSD socket API)Znalost některých síťových protokolů v průřezu ISO/OSI modelem: Ethernet, ARP, IP, BOOTP/DHCP, TCP, UDP, TLS, DTLS, DNS, syslog
  • Setkání s embedded prostředím (Raspberry Pi, Beagle Board, ...)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

C developer Automatizované testování

Základní dovednosti

Znalost síťové komunikace

Výhodou

Python git uml

Softskills

Nadšení pro vývoj software ochota učit se nové věci

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky
  • Lítačku na rok
  • penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • kafeterní systém
  • flexibilní pracovní dobu

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha- Holešovice