C++ Developer | Olomouc/Zlín | HPP

I z Moravy se dá pracovat na mezinárodních projektech!

Úroveň
  • Medior
  • Senior
  • Expert
Pozice
Spolupráce
  • HPP
  • Homeoffice
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Kde a na čem budete pracovat:

Projekty, které realizujeme s plnou důvěrou našich zákazníků, slouží lidem z nejrůznějších světových koutů. Jako třeba Centrios: systém na bázi elektronového mikroskopu nebo MAPS. Tím, čím jsou pro svět Google Maps, tím jsou pro mikroskopii Thermo Fisher MAPS. I ohromné zvětšení, které elektronové mikroskopy umožňují (více než 1 milion krát), by bylo k ničemu, kdybychom neznali kontext.

Požadavky:

  • Zkušenosti s C++ vývojem 4+ let
  • Další technologie, které používáme: C#, Java, Python, Rust, TypeScript, React, Angular, Vue.js, Node.js, SQL a další, to vše na backendu, frontendu nebo desktopových, mobilních či embedded aplikacích.

O projektu:

  • Spolupráce je na HPP a mzda je vždy o domluvě
  • Kanceláře máme ve Zlíně a v Olomouci a k tomu 2 dny v týdnu můžeš pracovat odkudkoli! :)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

C developer

Základní dovednosti

c++

Výhodou

C# Java Python Rust Typescript React Angular

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Místo pracoviště Olomouc / Zlín